7 oznak, że kobieta chce z tobą stworzyć związek i traktuje cię poważnie

0
49
czy ona mnie kocha

Mężczyźni też nie zawsze wiedzą, jakie są intencje kobiety, z którą się spotykają. Chcieliby, aby ich kochała i pożądała, pragnęła związku, ale nie wiedzą, czy ona myśli o nich poważnie. Może tylko szuka plastra na złamane serce? Na szczęście jej rzeczywiste intencje możesz łatwo rozszyfrować. Wystarczy baczna obserwacja. Oto 7 oznak, że kobieta chce z tobą stworzyć związek i traktuje cię poważnie.

Czy zawsze ma dla ciebie czas?

Kobieta, która na ogół nie odmawia spotkań, chyba że ma ku temu ważny powód np. urodziny przyjaciela, ma wobec ciebie poważne zamiary. Z pewnością nie traktuje cię w kategoriach chwilowej rozrywki. Na jej korzyść przemawia też szybkie odpisywanie na wiadomości i odbieranie telefonu.  Kobieta, która chce być z tobą, będzie chciała, żebyś nie poczuł się ignorowany.

Czy interesuje się twoim życiem?

Czy ona czasem pyta cię o rzeczy związane z pracą, pasją, studiami, zdrowiem, rodziną? Czymkolwiek wskazującym na to, że interesuje się twoim życiem, a nie tylko tym, żeby spędzić z tobą miło czas na imprezie czy seksie.  Jeśli ona się pyta, to znaczy, że na pewno nie jesteś dla niej  zapchajdziurą. Spokojnie, to, że pytanie brzmi jak do przyjaciela, nie znaczy, że cię nie kocha. Kobiety po prostu wychodzą z założenia, że partner to facet, który jest trochę jak przyjaciel, do którego czuje się silny pociąg fizyczny. Zatem najlepiej na twoją korzyść przemawia połączenie przyjacielskich, zwyczajnych pytań z namiętnymi pocałunkami. Jeśli brakuje jednego z tych dwóch elementów, to coś tu nie gra.

Czy jest gotowa poznać twoich znajomych?

Kobieta, która chce się z tobą związać, bo nie jesteś dla niej chwilowym kaprysem, będzie chciała jak najszybciej poznać twoich znajomych. To znaczy bowiem o tym, że dopuszczasz ją do swojego życia. A ona chce stać się jego częścią, więc z chęcią ich poznaje i stara się wywrzeć dobre wrażenie.

Czy lubi zostawać u ciebie na noc?

Wspólne spanie ma w sobie namiastkę związku. Jeśli kobieta chce się obudzić obok ciebie, to znaczy, że traktuje cię poważnie.  Gdyby było inaczej, wróciłaby do siebie na noc. Kobiety, które traktują mężczyzn przedmiotowo, robią wszystko, aby nie nawiązać bliskiej, intymnej relacji.

Czy liczy się z twoim zdaniem?

Jak ona zachowuje się, gdy przedstawisz jej swoje stanowisko? Czy docenia twoje rady i uwagi? Czy chce się tobie podobać i nosić to, co lubisz? Kobiety pod tym względem są bardzo niezależne. Powiedz jej, żeby założyła to lub tamto, a zrobi dokładnie odwrotnie. Kobieta to przekorna istota, dlatego jeśli zakłada to, co lubisz, to chce ci sprawić przyjemność, bo jej na tobie zależy.

Czy bardzo naciskała na seks już na wstępnym etapie znajomości?

Jeśli kobiecie chodzi tylko o seks, będzie dość niecierpliwa. Paniom, zwłaszcza tym ładnym, łatwo znaleźć kogoś do erotycznych igraszek. To mężczyznom dużo trudniej o partnerkę na jednonocną przygodę.  Zatem żadna nie będzie bawiła się w podchody typu: będę z nim chodziła na randki dla niepoznaki po to, by go zaliczyć.  Jak ona chce seksu, to od razu się na ciebie rzuci, prawdopodobieństwo, że jej odmówisz, jest niskie.  Jak nie naciska, to dlatego że chce stworzyć głębszą relację.

Czy uprawialiście seks, czy ona chce tylko petting?

Petting nie jest zły, ale jeśli kobieta konsekwentnie odmawia seksu i chce tylko uprawiać petting, a najlepiej tylko wówczas, gdy mężczyzna zdejmuje z niej wyłącznie bluzkę i stanik, to sygnał alarmowy. Kobiety nie uprawiają seksu i zadowalają się samymi pieszczotami piersi, gdy chcą rozładować erotyczne napięcie, ale nie traktują faceta poważnie. Bo co tu dużo mówić, jak mężczyzna nam się podoba i myślimy o nim poważnie, to stanowi idealny materiał na kochanka.  Same pieszczoty piersi i brak zgody na zdjęcie spodni na dłuższą metę świadczą o braku zaangażowania z jej strony. Kobieta unika seksu, gdy nie kocha mężczyzny.  Wyjątek stanowią panie, które chcą zachować czystość do ślubu, ale one nie pozwalają się połowicznie rozbierać.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ