Miłość i związki

7 dowodów na to, że ona nic do ciebie nie czuje

kobieta niezainteresowana związkiem

Zastanawiasz się, czy kobieta, z którą się spotykasz, czuje do ciebie coś więcej? Czujesz, że coraz bardziej angażujesz się w tę znajomość, ale nie wiesz, czy to ma jakikolwiek sens. Przedstawiamy 7 dowodów na to, że ona nic do ciebie nie czuje.

Nie chce, żebyś ją przytulał

Próbujesz ją przytulić na ulicy, w pubie lub podczas oglądania filmu. Ona jednak obraca się bokiem, przesuwa, zachowuje dystans lub mówi, że jest za gorąco na przytulanie? Jeśli to powtarza się notorycznie, czujesz, że temperatura uczuć spadła i słusznie. Kobieta, której zależy na facecie, nie będzie unikała przytulania, trzymania za rękę etc. jak diabeł święconej wody.

Nie odpowiada na twoje wiadomości lub cię zbywa

Ona przestała odpisywać na twoje wiadomości, niezależnie od tego, o co pytasz. Zbywa cię lub pisze z tobą od niechcenia, widzisz, że jej wiadomości są mega krótkie i ona nie dąży do rozwinięcia tematu? To bardzo zły prognostyk. Zainteresowana kobieta cieszy się z kontaktu i chętnie dopytuje o różne rzeczy.

Nie interesuje ją twoje życie

Ona nie jest zainteresowana tym, co lubisz jeść, jak idzie ci w pracy, na studiach, co zamierzasz zrobić w najbliższym czasie. Pora przestać się oszukiwać. Gdyby jej na tobie choć troszkę zależało, na pewno pociągnęłaby każdy z tych tematów.

Gdy mówisz jej miłe rzeczy, prosi, żebyś przestał

Mówisz jej komplementy, sugerujesz, że bylibyście ładną parą, dyskretnie nawiązujesz do związku, a ona prosi, żebyś przestał, zmienia temat lub musi wrócić do domu?  To ewidentne oznaki braku zainteresowania z jej strony. Ona nie chce, żebyś robił sobie nadzieje na coś więcej.  Jeśli kobieta panikuje po tym, jak nazwiesz ją słońcem, kochaniem etc., to znak, że jesteś dla niej tylko kolegą.

Nie chce, żebyś wiedział, gdzie pracuje i z kim się przyjaźni

Ona zasadniczo nie chce, byś wiedział za dużo na jej temat. Nie mówi ci, gdzie pracuje, nie wiesz, z kim się przyjaźni i gdzie lubi spędzać wolny czas. Świadczy to o tym, że nie zamierza wpuścić cię do swojego życia, czyli nic do ciebie nie czuje.

Wpada do ciebie tylko na seks i nie zamierza na niego czekać

Kobieta, której chodzi tylko o seks, spotka się z tobą tylko wtedy, gdy zaproponujesz, aby do ciebie wpadła. Nie lubi zbyt długo czekać na to, po co przyszła. W związku z tym dość szybko przechodzi do rzeczy i dąży do erotycznych igraszek. Nie interesuje ją, czy stworzyłeś odpowiednią atmosferę. Kobieta, która dąży tylko do seksu, nie będzie chciała bawić się w długie rozmowy przy winie i oglądanie filmów. Sięga po to, czego pragnie. Jej dążenia są aż nazbyt wyraźne i trudno pomylić je z czymkolwiek innym.

Nie widzi cię w swoich planach na przyszłość

Jeśli sugerujesz jej, aby w majówkę lub nadchodzący weekend znalazła dla ciebie chwilę, a ona  mimo to nie zamierza z tobą niczego planować, to widać, jak na dłoni, że cię nie kocha. Kobiety z przyjemnością dążą do częstych spotkań z facetem i nie zrezygnują z przepięknej wizji wspólnego weekendu.

Dodaj komentarz