Miłość i związki

7 dowodów na to, że między wami jest chemia

pociąg fizyczny

Pary, które połączyła chemia, nie tylko przeżywają istne trzęsienie ziemi na początku znajomości, ale też tworzą lepsze i trwalsze związki.  Relacje oparte na podobieństwie charakterów teoretycznie lepiej rokują na przyszłość, ale w praktyce od początku są skazane na niepowodzenie, gdyż brakuje w nich iskry. Przedstawiamy 7 dowodów na to, że między wami jest chemia.

Obydwoje lubicie namiętne pocałunki

Tak naprawdę pocałunki pokazują temperaturę waszej relacji. Gdy są długie i namiętne, to znaczy, że obydwoje czujecie do siebie silny pociąg fizyczny. Macie też podobne temperamenty, co jest nie do przecenienia.  Tak naprawdę bez zgrania na polu seksualnym nie można zbudować dobrego związku, bo obydwu stronom albo będzie czegoś brakowało, albo jedna ze stron będzie czuła się do czegoś zmuszana. Gdy tobie przeszkadza sposób, w jaki on cię całuje, prawdopodobnie masz inne oczekiwania w tym zakresie, albo brakuje między wami chemii. Pary, w których ona występuje i obie strony mają podobny temperament, obydwie strony cieszą się ze wspólnych pocałunków.

7 dowodów na to, że między wami jest chemia. Chętnie się dotykacie

Jeśli lubicie się dotykać i sprawia to wam obojgu frajdę, to znaczy, że między wami jest namiętność i silne przyciąganie. Gdy trafiamy na właściwą osobę, czujemy przyjemne dreszcze, gdy dotyka nas w kolano, trzyma za rękę, gładzi po twarzy czy odgarnia włosy. Po prostu chcemy, że ten facet dotykał nas jak najczęściej.

Lubicie razem uprawiać seks

Jeśli jest między wami chemia perspektywa wspólnego seksu zawsze będzie kusząca. Nie odpuścicie sobie żadnej możliwości, chyba że naprawdę nie możecie, jesteście zmęczeni etc. Niemniej gdy wszystko jest w porządku, nie szukacie wymówek by wymigać się od seksu, bo stanowi on dla Was źródło czystej przyjemności.

Między wami jest silny pociąg fizyczny

Jeśli podobacie się sobie nawzajem, jest między wami silny pociąg fizyczny, jak zaczniecie się przytulać, nie potraficie oderwać od siebie rąk, to jesteście na dobrej drodze. Chemia jest w relacji damsko-męskiej stanowi podstawę. Czym się bowiem różni koleżeńska znajomość między kobietą a mężczyzną od związku? Tym, że do tego drugiego potrzebny jest pociąg fizyczny, który przekłada się na udany seks stanowiący źródło przyjemności.

Nawet po seksie lubicie się dotykać

Nigdy nie macie siebie dość, lubicie się dotykać i pieścić.  Nawet po seksie nie przechodzi wam ochota na dotyk. Przytulacie się, gładzicie po ciele, całujecie. Nie macie nic przeciwko erotycznemu dotykowi.

Dobrze się dogadujecie

Czy potraficie i lubicie ze sobą rozmawiać? Jeśli komunikacja między wami nie zawodzi, opowiadacie sobie o różnych rzeczach związanych z codziennym życiem, macie podobne poczucie humoru, to znaczy, że wasza znajomość zmierza we właściwym kierunku. Kobiety powinny pamiętać, że mało który mężczyzna lubi sobie tak po prostu pogadać. Jeśli  ten chętnie rozmawia i dopytuje o różne rzeczy, to dlatego że wpadłaś mu w oko.

Miło spędzacie czas

Chemia sprawia, że wspólnie spędzony czas zawsze pozostaje miłym wspomnieniem, niezależnie od tego, co robicie. Po prostu lubicie spędzać go razem. Nigdy się nie nudzicie w swoim towarzystwie. Jest wam po prostu dobrze.

Komentarze

Mindi

5 lat temu

Chemia jest wcześniej niż te opisane dowody. Chemię czuje się od pierwszego spotkania i wejrzenia. Nie można oderwać wzroku od siebie, stara się być blisko, stara się o „przypadkowe” dotknięcia”, po których czuje się trzęsienie ziemi i nie można o sobie zapomnieć, chociaż bardzo się próbuje. Dla mnie to są dowody na to, że jest prawdziwa chemia między dwojgiem ludzi 🙂

Zostaw komentarz