Seks

6 zachowań faceta, po których nie powinnaś zgadzać się na seks

bezpieczny seks

Seks jest fajny, ale pod warunkiem, że bezpieczny, odbywa się za twoją zgodą i uprawiasz go z właściwym mężczyzną. Niestety, nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Przedstawiamy 6 zachowań faceta, po których nie powinnaś zgadzać się na seks.

Nie znoszę gumek, ogólnie jestem zdrowy

Jeśli on twierdzi, że nie znosi gumek, to prawdopodobnie uprawiał bez nich seks, a to oznacza, że może być nosicielem wielu groźnych chorób, w tym HIV, HCV, HBV, HPV, kiły, rzeżączki czy chlamydii. Z tobą też będzie chciał pofiglować bez prezerwatywy. Gdy zrobi się gorąco, może być agresywny i zmusić cię do seksu bez kondoma.  Jeśli on wprost mówi, że nie znosi gumek, poza tym ogólnie jest zdrowy, to bierz nogi za pas i uciekaj, gdzie pieprz rośnie.  Twoje zdrowie jest najważniejsze.

Oral z gumką – chyba oszalałaś

Jeśli on traktuje twoją odpowiedzialność jako kuriozum, to niech spada na drzewo. Naprawdę, to on jest skrajnie nieodpowiedzialny, jeśli uważa, że podczas oralu nie można się niczym zarazić. Podczas fellatio obydwoje możecie zarazić się HIV, HCV, HBV, HPV, kiłą, rzeżączką i chlamydią.  Jego przyjemność nie jest warta twojego ryzyka. To skrajny egoista, który zasługuje tylko na to, aby skasować jego numer ze swojego telefonu.  Zasady są proste, chce fellatio bez gumki, obydwoje robicie badania w kierunku wyżej wspomnianych chorób i gdy wszystko jest w porządku, rezygnujecie z prezerwatywy.  I nie jesteś przewrażliwiona, nie obrażasz go. Patrzysz na sprawę dojrzale i dalekowzrocznie.  Przy seksie oralnym bez prezerwatywy obydwoje narażacie swoje zdrowie.

Anal jest fajny, sama się przekonasz

Ty mówisz, że nie jesteś zainteresowana seksem analnym, bo cię nie kręci. On dalej twierdzi, że miłość grecka jest fajna i sama niedługo się o tym przekonasz. Jeśli on nie respektuje twojego zdania, to w łóżku może cię do czegoś zmusić. A na pewno będzie starał się ciebie nakłonić do analu za pomocą perswazji i szantażu emocjonalnego. Jeśli on mówi, że ma gdzieś twoje zdanie, to ty miej gdzieś tę znajomość.

Brutalność podczas gry wstępnej

Jeśli już podczas gry wstępnej doświadczasz brutalności z jego strony, on cię bije, poddusza, ciągnie za włosy, to  zakończ to i wracaj do siebie. Nie chcesz przecież źle skończyć. Kochaj siebie i dbaj o własne bezpieczeństwo. Żaden facet nie jest wart tego, abyś ryzykowała!

On jest pijany

A zatem nie wiadomo, co mu do głowy strzeli. Po paru głębszych puszczają hamulce, on przestaje się kontrolować i może zrobić ci krzywdę, nawet jeśli na co dzień jest w porządku. Poza tym po flaszce wódki faceci z reguły preferują bardziej brutalny seks, który tobie w ogóle nie przypadnie do gustu. Umawiaj się z trzeźwym facetem, dla rozluźnienia możecie wypić kieliszek wina lub dwa, ale nie upijać się.

On jest na ciebie wkurzony

Jeśli ma do ciebie pretensje i jest na ciebie zły, to nie uprawiaj z nim seksu. Może bowiem być w stosunku do ciebie brutalny i w ten sposób wyrzucić z siebie wszystkie nagromadzone, negatywne emocje.

Dodaj komentarz