doczepiane rzęsy

Moda zmienną jest, wiemy o tym doskonale. Lata mijają a wraz z upływem czasu pojawiają się nowe trendy, które nie wszystkim muszą się podobać. Niektóre z nich trudno zrozumieć. Przekonajcie się, czy podzielacie nasze zdanie, co do modowych kwestii, sprawdzając listę dziwnych trendów.

Doczepione rzęsy

Mówi się, że to co naturalne, jest piękne i atrakcyjne. Kobiety jednak często są zdania, że urodę należy poprawić. Na liście zmian, których dokonują kobiety oraz trendów są doczepiane rzęsy. Przedłużanie czy zagęszczanie rzęs zrobiło się bardzo modne. Sztuczne włoski mają zagwarantować urokliwe spojrzenie. Ale zbyt duża ilość rzęs daje dość sztuczny i tandetny efekt, który nijak ma się do naturalnego piękna. Doczepione rzęsy akceptujemy tylko w formie kępek i to w niewielkiej ilości. Zdecydowanie wystarczy nam dobra maskara, nie potrzebujemy rzęs do samego nieba.

REKLAMA

Powiększone usta

Skoro jesteśmy w temacie modowo-urodowym, skupmy się na ustach. Równie popularne co przedłużanie rzęs, stało się powiększanie ust. Kwas hialuronowy wstrzyknięty w wargi ma uwydatnić usta, by były bardziej ponętne i kształtne. Z tym jednak łatwo przesadzić, czego efektem są napompowane usta. Coś w stylu dmuchanej lali, czego kompletnie nie możemy zrozumieć. A Wam podoba się ten trend?

Legginsy zamiast spodni

Legginsy to typowo sportowa część garderoby. Idealnie sprawdzają się do ćwiczeń. Czarne legginsy na dobre zagościły w codziennej modzie, lecz niektórzy mocno ją nad interpretują, zastępując nimi spodnie. Legginsy możemy nosić na co dzień, ale do dłuższych tunik czy koszul, które zakrywają pupę. Inaczej będziemy wygladać tak, jakbyśmy zapomniały założyć coś na górę czy wyszły właśnie z siłowni.

Motywy fast-foodowe

Bluza z hamburgerami czy etui na telefon w kształcie opakowania frytek znanego lokalu to już lekka przesada. Jedzenie wkroczyło do mody i jak widać niektórym nawet się to spodobało. Fast-foodowy trend nie do końca do nas przemawia. Wolimy jedzenie jeść, niż nosić je na koszulkach. W końcu nie każdy chce reklamować znaną sieć pizzy czy innego jedzenia typu fast-food swoją garderobą.

Brwi piórka

Ten trend jest dla nas zupełnie absurdalny. Jaki sens ma układanie brwi w piórka? Trend wylansowano na modowych wybiegach. I to chyba najlepsze i jedyne miejsce na takie udziwnienia w wizerunku kobiety. Nie jest modne, ani ładne. Pozostaniemy więc przy podkreślonych brwiach, w ich normalnym kształcie.

Podkręcone wąsy

podkręcone wąsyKiedy brody zaczęły być trendy, panowie coraz bardziej skupiają się na swoim zaroście, jego pielęgnacji i stylizacji. Podkręcone wąsy przypominają stare filmy i cyrkowe obrazki. Nawiązują do retro, ale na współczesnych ulicach wydają się być nieco śmieszne. Na pewno nie każdy wąsaty mężczyzna zdecydowałby się na takie rozwiązanie. Jeśli owłosienie, to rzecz jasna zadbane, ale nie aż tak przesadzone i przerysowane.

Katarzyna Antos

5 KOMENTARZE

  1. Mam małe usta, więc powiększenie optyczne ust podoba mi się, oczywiście takie delikatne. Za to nie znoszę legginsów z krótkimi bluzeczkami, widzę wiele pań świecących prześwitującą bielizną. Motywy fast-food są śmieszne ale mile widziane tylko na fartuszkach kuchennych. Doczepione rzęsy na dużych oczach są efektowne i jeśli profesjonalnie zrobione to podobają mi się. Pozostałych trendów nie rozumiem, jak można temu ulegać?

  2. Podzielam zdanie autorki artykułu. Wiem też , że na temat gustów nie ma co dyskutować. Przysłowie mówi: nie to ładne co piękne lecz co się komu podoba. Dla mnie leginsy tylko do tuniki , ostrzyknięte usta to ( nadmiernie) to objaw bezguścia . I każdy z tych trendów wydaje mi się tandetny 🙂

  3. Ja mam pełne usta, nie muszę robić zabiegów. Wystarczy, że je pomaluję i są idealne 🙂 Teraz mam usta na czasie, a jako nastolatka byłam nawet z tego powodu wyśmiana przez koleżankę. Pamiętam jak wybrałyśmy się na zabawę i ja pomalowałam sobie usta na czerwono. Wydawało mi się, że wyglądam dobrze, ale potem jak oglądałyśmy zdjęcia, to kumpela stwierdziła że moje usta za bardzo rzucają się w oczy, że są za duże. Po tej akcji przestałam je malować.

  4. Ja o rzęsy dbam używając odżywek, chyba nigdy nie zdecyduję się na doczepiane sztuczne rzęsy. Nienaturalny wygląd nie jest fajny. Zresztą doczepiane rzęsy wyglądają fajnie tylko przez chwilę, z czasem naturalne rzęsy wypadają i dopiero zaczyna się problem. Kiedyś szukając odżywek do rzęs zaczęłam czytać na forum jak dziewczyny skarżą się jaką to krzywdę wyrządziły im sztuczne rzęsy. A odbudowanie naturalnych rzęs i powrót do normalnego wyglądu trwa niestety długie miesiące.
    Brwi piórka to jakiś koszmar. Ciekawe kto mądry wymyślił taki trend? Tego również nigdy sobie nie zrobię.
    Motywy fast-foodowe także nie są w moim stylu.
    A legginsy? Chyba jakieś mam w domu, ale poza domem w nich nie chodzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ