Miłość i związki

6 sytuacji, w których kobieta liczy na męską wyrozumiałość

wyrozumiałość w zwiazku

Nie tylko mężczyźni liczą na wyrozumiałość, kobiety także jej potrzebują.  Gdy facet potrafi je zrozumieć i nie robi afery o poniższe rzeczy, czują się naprawdę bezpiecznie i komfortowo. Przedstawiamy 6 sytuacji, w których kobieta liczy na męską wyrozumiałość.

Gdy powoli się otwiera

Kobiety często nie wiedzą, jak okazać facetowi uczucie, bo boją się jego negatywnej reakcji na przytulanie czy pocałunki. Niby są to naturalne gesty, ale z drugiej strony tylu mężczyzn ich nie toleruje i potrafi powiedzieć kobiecie, żeby się ogarnęła, a nie wisiała mu na szyi.  Kobiety działają stopniowo. Na początek badają teren, robią jakąś miłą niespodziankę i sprawdzają, co on na to. Dopiero z czasem ich działania nabierają zamachu. Nie potrafimy rozgryźć, kiedy mężczyzna  chce czułości. Faceci bowiem zachowują się  dość oryginalnie. Kobieta, gdy stoi z boku z poważną miną i milczy, to z reguły jest wściekła i woli, aby nikt w tym czasie nie naruszał jej przestrzeni osobistej. Mężczyzna bardzo często w ten sposób czeka na czuły gest ze strony kobiety.  I wkurza się dopiero, gdy to nie otrzymuje.

Gdy coś pójdzie nie tak w łóżku

Każda kobieta boi się, że może zrobić krzywdę swojemu facetowi, pieszcząc jego klejnoty. Nie posiadamy penisa, więc nie wiem, jak go dotykać, aby nie bolało. Działamy więc metodą prób i błędów. Poza tym każdy facet lubi coś innego. Dlatego ważne są dla nas wyrozumiałość i jasne komunikaty. Nie chcemy, aby facet się na nas od razu złościł, że robimy to za mocno lub za delikatnie. Lepiej, aby na spokojnie nam wytłumaczył, czego oczekuje.

Gdy przytula się do faceta w miejscu publicznym

Czasem, szczególnie przed okresem, wszystko nas denerwuje i wiele rzeczy niepokoi.  Wtedy szczególnie potrzebujemy męskiego ramienia i chcemy się mocno przytulić do faceta. Nie byłoby w tym nic oryginalnego, gdyby nie to, że takie potrzeby często nachodzą nas w miejscu publicznym lub w towarzystwie wspólnych znajomych. Liczymy wówczas na męską wyrozumiałość, a nie złość, że właśnie go ośmieszamy.

Gdy nie ma ochoty na seks, bo boli ją brzuch

Kobiety przed okresem czują się fatalnie. Boli je brzuch przez całą noc i tym samym nie pozwala zasnąć. Rano wstajemy niewyspane i niezwykle nadwrażliwe. Do pełni „szczęścia” dochodzi jeszcze ból piersi.  Nie ma nic oryginalnego w stwierdzeniu, że gdy ledwo żyjemy z powodu ogólnego dyskomfortu, seks znajduje się poza obszarem naszych zainteresowań. Chcemy, aby mężczyzna wiedział, że nie robimy tego złośliwie, nasza odmowa nie oznacza, że przestał być na nas atrakcyjny. Przed okresem i w trakcie potrzebujemy sporo wyrozumiałości.

Gdy potrzebuje jego pomocy

Kobiety czasem zwracają się do mężczyzn z prośbami, które facetom mogą wydawać się idiotyczne. Np. prosimy ich, aby podeszli po nas, bo boimy się iść same w nocy.  Dla faceta to może być dziwne, jest 21, dużo ludzi na ulicach, a my boimy się ciemności i potencjalnego zagrożenia. Dlatego cieszymy się, gdy facet dba o to, abyśmy bezpiecznie dotarły i wróciły ze spotkania.

Gdy nie może zostawić swojej przyjaciółki

Kobiety podobnie jak mężczyźni wysoko cenią sobie przyjaźń, dlatego gdy ich przyjaciółka przeżywa trudne chwile, chcą jej towarzyszyć. To czasem bardzo ważne. Zwłaszcza gdy koleżanka ma wahania nastroju i trzeba ją wesprzeć, aby nie popadła w depresję. Oryginalne problemy, których mężczyźni nie rozumieją, to także powód, aby czasem posiedzieć z nią. Gdy kobieta czuje się źle, bo jej facet zachował się źle, szuka pociechy  u przyjaciółki. A twoja kobieta chce być wobec niej lojalna, odwdzięczyć się za wsparcie, która sama od niej otrzymała.  Dlatego czasem odmawia tobie spotkania, ale proponuje alternatywny termin. W takich chwilach potrzebujemy męskiej wyrozumiałości.

Dodaj komentarz