Miłość i związki

6 sygnałów, że z tym facetem będzie ci dobrze w łóżku

seksualne dopasowanie

Czasem spotykasz faceta i zanim do czegokolwiek dojdzie, to już wiesz, że  nic z tego nie będzie. Po prostu intuicyjnie wyczuwasz, że wasz seks będzie daleki od twoich oczekiwań. W rezultacie kończysz znajomość i całkowicie zrywasz kontakt. Kiedy indziej spodziewasz się tego, czego pragniesz. Przedstawiamy 6 sygnałów, że z tym facetem będzie ci dobrze w łóżku.

Czujesz się przy nim komfortowo

To jest najważniejsze, jeśli nie czujesz się przy nim dostatecznie komfortowo, to o dobrym seksie możesz jedynie pomarzyć. Stres skutecznie odbierze ci radość, którą powinnaś czerpać z erotycznych igraszek. Dlatego jeśli czujesz się przy nim komfortowo, to wiedz, że to pierwszy krok do sukcesu.

Potrafi cię namiętnie pocałować

Tak naprawdę po pocałunku wiele kobiet jest w stanie trafnie ocenić temperament faceta. Często się zdarza, że gdy okazuje się, iż mężczyzna kiepsko sobie z tym radzi lub robi to w sposób, którego nie lubimy, to niespodziewanie zrywamy kontakt. To czysta biologia. Natomiast dobry pocałunek odpowiadający naszemu temperamentowi może tylko zaostrzyć apetyt na seks.

Odpowiada ci sposób, w jaki cię przytula

To także świadczy o jego temperamencie, jeśli przytula cię w sposób, który sprawia ci przyjemność, to znaczy, że macie podobne charaktery i sposoby wyrażania emocji. To wiele ułatwia zwłaszcza w łóżku. Totalne niezgranie charakterów to tragedia. Czasem się zdarza, że kobieta, która lubi się przytulać, trafia na faceta, który tego nie cierpi. Rezultat? Seks jest niesatysfakcjonujący, dla niej za mało czuły, dla niego za mało ostry.

Lubisz, gdy cię dotyka

Nie lekceważ tych informacji, które wysyła do ciebie twoja podświadomość.  Kobiety często nie rozumieją, dlaczego odczuwają trudny do opisania dyskomfort, gdy mężczyzna je dotyka. Jeśli tego nie lubisz, nie idź   z nim do łóżka. Gdy trafisz na właściwego partnera, z pewnością będziesz chciała, aby nieustannie cię dotykał.

Macie podobne charaktery

Podobne charaktery gwarantują udaną relację. Pomyśl, jeśli ty chcesz, aby w łóżku nie było miejsca na egzaminy i oceny, chcesz się czuć swobodnie, nawet jak zrobisz coś głupiego, a trafiasz na mężczyznę, który musi mieć wszystko pod linijkę. Katastrofa murowana. Jeśli obydwoje jesteście dla siebie wyrozumiali i macie podobne, spontaniczne podejście do seksu, to będzie wam dużo łatwiej.

Jest między wami chemia

Bez chemii nie ma dobrego seksu. Jeśli między wami występuje silny pociąg fizyczny, to istnieje spora szansa, że w łóżku będzie przyjemnie. Wynika to z prostego faktu – odczuwanie satysfakcji seksualnej rozpoczyna się w mózgu. Jeśli się sobie podobacie i macie na swoim punkcie kręćka, to gdy wylądujecie razem w łóżku, będzie gorąco.

Dodaj komentarz