Seks

6 sposobów, dzięki którym ona osiągnie orgazm podczas seksu

jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Chciałbyś, aby przyjemność była obopólna? Zależy ci na tym, aby podczas seksu twoja kobieta także szczytowała? Nie wiesz jednak, jak do tego doprowadzić. Wydaje ci się, że coś źle robisz. Przedstawiamy 6 sposobów, dzięki którym ona osiągnie orgazm podczas seksu z tobą.

Droczenie się

Pobudź jej wyobraźnię, kobiety lubią czekać na  opóźnioną gratyfikację. Niech usiądzie na tobie okrakiem, całujcie się namiętnie z języczkiem, dotykaj ją po całym ciele, ale nie rozbieraj. To ją tylko bardziej nakręci na to, aby uprawiać z tobą seks. A im większe podniecenie, tym większa szansa na orgazm. Naprawdę kobiety w pewnym momencie marzą tylko o tym, abyś się zlitował i je rozebrał, bo bardzo cię pragną. Gdybyś przejrzał powieści erotyczne dla kobiet, to zauważyłbyś, że tam główny bohater rzadko działa od razu. Jest sporo scen z droczeniem się. Skoro kobiety lubią o tym czytać, to znak, że to im się podoba.

Seks w połączeniu z francuskimi pocałunkami

Co piąta kobieta szczytuje dzięki samym pocałunkom z języczkiem, większość pań po prostu je uwielbia i uważa za niezwykle podniecające. Pokaż jej, co umiesz zrobić językiem. Oddawajcie się francuskim pocałunkom w trakcie seksu w pozycji misjonarskiej lub na jeźdźca.  Ani się obejrzysz, a razem dojdziecie. Mężczyźni często nie pamiętają o łączeniu różnych pieszczot w trakcie seksu. To tak jakby jeść osobno lody, a osobno bitą śmietanę. A przecież dobrze skonsumować deser lodowy z bitą śmietaną.

Seks od tyłu połączony z pieszczotami łechtaczki

Kobiety uwielbiają kochać się od tyłu, gdyż w tej pozycji dochodzi do stymulacji punktu G zapewniającego mega orgazm. Aby wzmocnić doznania towarzyszące seksualnej rozkoszy, podczas kochania się w pozycji na pieska, stymuluj palcami jej łechtaczkę, zobaczysz, że po chwili odleci. Naprawdę warto łączyć różne formy stymulacji, bo w przypadku kobiet przekładają się one na mega orgazm.

Seks w miejscu innym niż łóżko

Kobiety też czują narastające podniecenie, gdy kochają się w miejscu innym niż łóżko. Seks na stojąco, w łazience, na podłodze wydaje się bardziej niegrzeczny i tym samym towarzyszy mu ogromne pożądanie. Nie musisz wynajmować pokoju w hotelu, robić tego w miejscu publicznym. Kochajcie się u ciebie w mieszkaniu, chociażby na krześle, na podłodze, na stojąco.

Oralne pieszczoty piersi

Kobiety niechętnie się do tego przyznają, bo na ogół się wstydzą, ale do szaleństwa doprowadzają je oralne pieszczoty piersi. Jeśli chcesz, aby twoja kobieta wręcz wrzała z podniecenia, całuj i liż jej piersi, nie pomijając brodawek piersiowych. Zobaczysz, że ona po chwili odleci, bo taka forma stymulacji jest szalenie orgazmogenna.

Spontaniczny seks

Pokaż jej, jak bardzo jej pragniesz i niespodziewanie przyciągnij ją do siebie, zacznij całować i dotykać po całym ciele.  Możesz to zrobić już w przedpokoju lub tuż po wejściu do sypialni. Kobiety kręci taka spontaniczność. Choćby wcześniej nie myślały o seksie, to nagle go zapragną. Spontanicznemu seksowi bardzo często towarzyszą orgazmy, ponieważ jest wolny od stresu i skrępowania. Wszystko dzieje się tak nagle.

Dodaj komentarz