Miłość i związki

6 powodów, że powinieneś zapytać kobietę o związek

6 powodów, że powinieneś zapytać kobietę o związek

Relacje damsko-męskie zwykle rozpoczynają się dość niewinnie i niezobowiązująco. Mamy jedno, drugie i kolejne spotkanie, jakiś pocałunek, czasem seks. W pewnym momencie zaczyna nam jednak zależeć na sformalizowaniu znajomości. Przedstawiamy 6 powodów, że powinieneś zapytać kobietę o związek.

Nie możesz przestać o niej myśleć

Trafiłeś na kobietę, o której nie potrafisz przestać myśleć. Ona zawładnęła całym twoim umysłem i energią. To na niej koncentrujesz swoje myśli każdego dnia. Chciałbyś wiedzieć, co teraz robi, z kim jest i czy czasem o tobie myśli, a jeśli tak, to w jakim kontekście.

Chcesz mieć ją na wyłączność

Nie wyobrażasz sobie, aby wychodziła z innymi facetami na randki, przytulała się do nich czy umawiała na Sylwestra. To znak, że nadeszła pora, aby nadać waszej relacji formalne ramy. Chcesz mieć ją na wyłączność, więc nie możesz spotykać się z nią na luzie, bo ktoś inny może ci ją sprzątnąć sprzed nosa.

Chciałbyś, aby spędzała z tobą jak najwięcej czasu

Chcesz być jej numerem jeden przy planowaniu świąt, Sylwestra, mikołajek itp. Pragniesz spędzać z nią każdą wolną chwilę. Chcesz być najważniejszą osobą w jej życiu. To znak, że pora zwalczyć związkofobię i  nadać bardziej formalne ramy waszej relacji.

Chciałbyś, aby została matką twoich dzieci

Może brzmi to śmiesznie, ale jeśli sobie myślisz, że za iks lat byłaby dobrą matką dla waszych wspólnych dzieci, to znak, że trzeba ją sobie „zaklepać”, starając się o związek.  Niewiele osób nadaje się do założenia rodziny i wspólnego wychowywania dzieci.

Kochasz ją

Wszystkie kobiety nagle stały się mało ważne, bo liczy się tylko ona. Tylko o niej myślisz, tylko jej pragniesz, tylko z nią wyobrażasz sobie związek. Twoje uczucie jest naprawdę wyjątkowe, to znak, że trzeba powalczyć o związek.

Pragniesz ją przytulać co noc

Chciałbyś ja przytulać każdej nocy i całować ją nad ranem, gdy wraca z łazienki. Marzysz o tym, aby oglądać razem z nią film, zajadać się czymś dobrym i zabierać ją ze sobą na spotkania ze znajomymi.

Dodaj komentarz