Miłość i związki

6 powodów, dla których kobiety zakochują się w młodszych mężczyznach

dlaczego zakochujemy się w młodszych mężczyznach

Młodszy facet to dla niejednej kobiety największy skarb pod słońcem, panie wiążą się z młodszymi o parę lat mężczyznami, bo szczerze się w nich zakochują.  Niejeden młodszy partner przewyższa swoimi zaletami osławionych dojrzałych mężczyzn. W czym tkwi sekret? Przedstawiamy 6 powodów, dla których kobiety zakochują się w młodszych mężczyznach.

Mają w sobie to coś

Cóż, nie wiek się liczy, lecz niewidzialna iskra, która pojawia się już na samym początku. Kobieta czuje, że jakiś niewidzialny magnes ciągnie ją do tego faceta.  Można to nazwać ową mityczną chemią, tudzież bardziej romantycznie określić strzałą Amorą. Prawdą jest, że wiele kobiet po prostu nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zakochuje się w młodszych mężczyznach, którzy zyskują jeszcze więcej przy bliższym poznaniu. Wiele znajomości z młodszym facetem ma bardzo romantyczny początek, który pokazuje, że nieważny jest wiek, ale uczucie.

Są szczerzy i wzbudzają zaufanie

Młodszy mężczyzna nie ma najmniejszego powodu, by mydlić ci oczy chęcią założenia rodziny etc.  To problem starszych facetów, którzy chcą zyskać przychylność kobiety. Oni lubią udawać, że chcą się ustatkować, założyć rodzinę, a wszystko to, żebyś szybko pękła i została jego kochanką lub kochanko-sprzątaczką. Młodsi faceci na ogół mówią wprost, że dzieci tak, ale w dalszej perspektywie. Nie czują potrzeby udawania zapalonych do małżeństwa. Są często szczerzy i dzięki temu wzbudzają zaufanie.

Dają poczucie bezpieczeństwa

Niektóre kobiety czują się po prostu bezpieczniej w ramionach młodszego faceta. Wiedzą, że ma on dość siły, by uchronić je przed ewentualnym niebezpieczeństwem, zabrać na barana, gdy zwichną sobie kostkę. Poza tym młodsi mężczyźni mają lepszy refleks, co przydaje się m.in. za kierownicą.

Bije z nich entuzjazm

Gdy widzisz, że on naprawdę szczerze cieszy się z waszego spotkania, lubi cię przytulać i dotykać, wiesz, że trafiłaś pod właściwy adres. Jego entuzjazm jest zwyczajnie zaraźliwy. A ty lubisz czuć dreszczyk ekscytacji. On nie rozmyśla o wszystkich problemach świata, gdy może być naprawdę blisko ciebie i zrzucać z ciebie ubrania.

Starają się o kobietę

Młodszy facet potrafi zabiegać o kobietę. Nawet jak nie ma w tym dużego doświadczenia, kieruje się swoją intuicją i stara się, aby było jej naprawdę miło. Przede wszystkim nie jest egoistą i uwzględnia to, że ona czegoś nie lubi.  Jak dowiaduje się, że coś sprawia jej przyjemność, wykorzystuje tę wiedzę w praktyce. A kobiety to istoty, o które trzeba się ciągle starać. Pielęgnować je niczym egzotyczny kwiat.

W łóżku nie są egoistami

Kobiety cenią sobie młodszych mężczyzn za to, że  w łóżku unikają egoizmu. Starają się, aby kobiecie też było dobrze. Z wiekiem zainteresowanie jej odczuciami często leci w dół na łeb, na szyję. Młodszy facet chce być naprawdę świetnym kochankiem, dlatego umie się wstrzymać z tym, czego pragnie, fundując partnerce grę wstępną.  Jego brak egoizmu sprawia, że chcemy się z nim kochać jako stała dziewczyna i jeszcze mocniej się w nim zakochujemy.

Dodaj komentarz