Lifestyle, czyli o tym się mówi Styl życia

6 pomysłów na udanego sylwestra

sposoby na udanego sylwestra

Choć do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu, już dziś warto zastanowić, gdzie i z kim go spędzimy. Większość bali wymaga wcześniejszego uiszczenia stosownej opłaty, tak naprawdę na początku grudnia ciężko jest gdzieś znaleźć wolne miejsce. Na szczęście nie jest to całkowicie niemożliwe.  Przedstawiamy 6 pomysłów na udanego sylwestra.

Wypad do pobliskiej europejskiej stolicy

Mieszkasz blisko przygranicza? Od europejskiej stolicy – Pragi, Bratysławy czy Wilna dzieli cię dosłownie kilka godzin jazdy? Sylwester to naprawdę doskonała okazja, aby odwiedzić naszych sąsiadów. Weź ze sobą partnera, zatankuj do pełna bak i udajcie się na nocne zwiedzanie malowniczego miasta leżącego poza granicami Polski. To inspirujące przeżycie, na dodatek będziecie mogli dołączyć do którejś z wielkich imprez plenerowych.

Domowe karaoke z przyjaciółmi

Masz ochotę spędzić czas w sprawdzonym gronie – krewnych i przyjaciół. Zaproś ich do siebie, niech każdy przygotuje jakąś potrawę, a ty przygotuj sprzęt do domowego karaoke. Na serwisie YouTube znajdziesz wiele nagrań, do których możecie wspólnie śpiewać do białego rana. Domowe karaoke z przyjaciółmi stanowi gwarancję udanej zabawy i  wspaniałych wspomnień.

Wspinanie się na szczyt pobliskiej góry

Mieszkasz nieopodal gór? Wybierz jakiś niezbyt wymagający szczyt z trasą spacerową, której pokonanie nie wymaga świetnej kondycji.  Wspinanie się na szczyt z grupą przyjaciół lub partnerem stanowi okazję do rozmów, żartów, poza tym taka nietypowa forma spędzania sylwestra z pewnością na długo pozostanie w waszej pamięci.

6 pomysłów na udanego sylwestra. Sylwester w teatrze

W wielu polskich miastach teatry i filharmonie organizują sylwestra. Możesz obejrzeć przedstawienie, wysłuchać koncertu muzyki klasycznej, a na koniec napić się lampki szampana i zjeść kolację. Tak naprawdę jedyną przeszkodę stanowi na chwilę obecną dostępność biletów. W Warszawie czy Krakowie już dawno pozostało po nich tylko wspomnienie. W mniejszych miastach wciąż mogą być dostępne pojedyncze sztuki.

Wyjazd z ukochanym za miasto do pensjonatu

Chciałabyś wyjechać za miasto i spędzić sylwestra w towarzystwie ukochanego faceta, z dala od tego całego zgiełku, jaki towarzyszy najhuczniejszej nocy w roku? Znajdźcie pensjonat w pobliżu, zarezerwujcie pokój i bawcie się w nim tylko we dwoje. Możecie przygotować dla siebie niespodziankę w postaci masażu, striptizu lub wspólnego wypadu do hotelowego spa. Grunt, aby ta forma rozrywki dostarczyła wam obojgu frajdy i zbliżyła was do siebie.

Romantyczna noc z ukochanym

Co z tego, że większość osób spędza sylwestra na imprezach, na których tańczy i śpiewa do białego rana. Wy możecie wykorzystać tę wyjątkową noc w roku w nieco innym celu.  Jeśli na co dzień nie macie dla siebie zbyt wiele czasu, ponieważ rozmijacie się przez pracę, to sylwestra warto spędzić tylko we dwoje, ciesząc się swoją bliskością. Na ten wyjątkowy wieczór możecie przygotować smaczną kolację, ulubione wino lub drinki, seksowną bieliznę i zmysłową muzykę. Po wspólnym posiłku, włączacie odtwarzacz, budujecie romantyczny nastrój i spędzacie czas na erotycznych pieszczotach. Wreszcie możecie nasycić się sobą i nacieszyć swoją bliskością.

Komentarze

pati25

5 lat temu

Te pomysły są bardzo ciekawe.Ale dla osób romantycznych najlepsze będzie spędzenie tylko z partnerem tego dnia.Wyjazd za miasto do pensjonatu pozwoli nam na bycie tylko we dwoje.Do tego romantyczna kolacja 🙂

Zostaw komentarz