Miłość i związki

6 pomysłów na drugą randkę, o których być może nigdy nie pomyśleliście

ogród botaniczny

Kino, kolacja czy spacer to dość typowe propozycje randki. Nie ma w nich nic oryginalnego, a by zrobić dobre wrażenie, warto się choć odrobinę wysilić. Mamy dla was 6 pomysłów na drugą randkę, które zaskoczą i wywołają uśmiech na twarzy partnera czy partnerki. A od uśmiechu łatwiejsza droga do serca…

Rolki

Póki ładna pogoda za oknem, najlepiej ją wykorzystać. Kino czy teatr zostawmy sobie na długie zimowe wieczory. Wypad na rolki spodoba się osobom aktywnym, lubiącym spędzać czas na świeżym powietrzu. Nie musimy być mistrzami jazdy na rolkach. W dużych miastach organizowane są rolkowiska, znajdziemy także wypożyczalnie takowego sprzętu. Wspólna nauka jazdy może okazać się doskonałą zabawą. Pamiętajcie tylko o ochraniaczach, żeby randka nie zakończyła się bolesną kontuzją. W końcu chodzi nam o strzałę prosto w serce, a nie w kolano.

Ogród botaniczny

Nie sztuką jest wybrać się do pobliskiego parku. Istnieją jednak bardziej urokliwe miejsca, które jesienią mogą oczarować każdego. Idealną lokalizacją na drugą randkę będzie ogród botaniczny. Malownicza roślinność tworzy otoczenie sprzyjające długim rozmowom i spacerom. Każda z kobiet będzie zachwycona taką randką, nawet w jesienny czas. Ogród botaniczny zmienia się wraz z porami roku, odkrywając coraz to bardziej zaskakujące i czarodziejskie oblicze.

Stand-up

W Polsce coraz bardziej popularny stał się stand-up. Kabaretowe występy od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Indywidualne występy, zabawne przedstawienie rzeczywistości i nieprzeciętny styl to coś, co wyróżnia stand-uperów. Wyjście na takie wydarzenie zapewni porządną dawkę dobrego humoru i będzie formą rozluźnienia atmosfery. A jak wiemy, randki bywają stresujące, więc zamiast nerwów, zafundujemy sobie dużą dozę relaksu i śmiechu.

Gokarty

Szybka jazda to nie tylko ulubione zajęcie facetów. Kobiety również lubią zaszaleć za kółkiem, a tor gokartowy jest ku temu odpowiednim miejscem. Taki wybór miejsca na drugą randkę może okazać się wielkim zaskoczeniem dla kobiety. Wyścig będzie okazją do zabawy, rywalizacji i lepszego poznania swojego zachowania. Gokarty to nie tylko zajęcie dla dzieciaków, dorośli także świetnie się na nich bawią.

Pokój zagadek

Nietypowym pomysłem na randkę będzie wyjście do pokoju zagadek. To coraz bardziej atrakcyjne miejsca, gdzie mamy a zadanie wydostać się z nich w określonym czasie. Liczy się tam współpraca, zmysł detektywistyczny i inteligencja. Dodatkowo można się odrobinę przestraszyć czy poczuć jak w odległych czasach. Wszystko zależy od pokoju, który wybierzemy. A wydostanie się z pokoju o czasie z pewnością będzie sukcesem, który ucieszy. A to już dobre rokowania na następną randkę.

Wizyta w winnicy

wizyta w winnicyMiłośników wina z pewnością ucieszy wizyta w winnicy. Klimatyczne miejsca, gdzie składowane są butelki z winami, do tego degustacja pysznych trunków i zdobycie cennej wiedzy na ich temat. Kształcące i jakże przyjemne. Jednak warto wcześniej upewnić się, czy nasza partnerka lub partner gustuje w winach. Inaczej wyjdzie nam raczej klapa a nie udana druga randka.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

Aneta

3 lata temu

Myślę, ze to fajne pomysły nie tylko na drugą randkę, tylko na każdą kolejną też. Takie pomysły, zeby troche odświeżyć związek – fajne!

Irena

3 lata temu

Jeśli już troszkę poznaliśmy drugą osobę i wiemy jakie ma pasje i zainteresowania to zawsze jakiś pomysł wpadnie do głowy. Chociaż też wymienione tutaj też są fajne. Wizyta w winnicy bardzo mi się spodobała, na taki pomysł jeszcze nie wpadłam 🙂

Zostaw komentarz