Miłość i związki

6 oznak, że nie nadajesz się do związku

6 oznak, że nie nadajesz się do związku

Istnieją takie zachowania, które wskazują na niedojrzałość danej osoby i dyskwalifikują ją jako kandydata/kandydatkę na stałego partnera/partnerkę. Przedstawiamy 6 oznak, że nie nadajesz się do związku.

Nigdy nie byłaś w związku

Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej relacji, to jest to szalenie podejrzane. Coś musi być z tobą nie tak – przynajmniej tak myśli większość ludzi. Być może nie potrafisz pójść na kompromis, może stawiasz egoizm na pierwszym miejscu lub zwyczajnie nie umiesz się zaangażować w żadną relację długoterminową.

Źle oceniasz innych

Fakt, że jesteś bardzo krytyczna wobec innych, wszystko jedno, czy chodzi o koleżanki z pracy, sprzedawczynie ze sklepu czy znajomych swojego faceta, źle o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo ocenia innych, jest często niesprawiedliwy, małostkowy i próżny. Z kimś takim trudno się żyje.

Uwielbiasz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta ciągle musi być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic złego, pod warunkiem, że nie zawsze to ty musisz błyszczeć. Jeśli należysz do kobiet, które nigdy nie pozwolą nikomu innego grać pierwszych skrzypiec, to sama sobie wystawiasz negatywne świadectwo. Żaden facet nie będzie chciał być z taką „gwiazdą” jak ty.

Zbyt łatwo wydajesz pieniądze

Niektóre kobiety wydają więcej, niż zarabiają, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką rękę wydajesz pieniądze, których nie masz, debetując to konto, to wiedz, że nie jawisz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał być z kobietą, która może go wciągnąć w spiralę zadłużenia.

Jesteś zbyt roztrzepana

Niektóre kobiety w ogóle nie są zorganizowane. Obiecują, że coś zrobią, a potem o tym zapominają, albo odkładają daną czynność na bliżej nieokreśloną przyszłość. Spóźniają się na spotkanie. Nikt nie chce być z tak nieodpowiedzialną kobietą.

Rozglądasz się za innymi

Jeśli umówiłaś się z facetem na randkę, a cały czas wodzisz wzrokiem za innymi mężczyznami, sprawiasz złe wrażenie. Żaden mężczyzna nie chce być opcją tymczasową, którą wymienisz na lepszy model, gdy ten tylko pojawi się na horyzoncie.

Dodaj komentarz