Miłość i związki

6 oznak, że facet za tobą tęskni

tęskni

Chyba każda zakochana kobieta pragnie dowodów na uczucia swojego mężczyzny. Nigdy nie mamy pewności, co czuje do nas druga osoba, ale pewnych kwestii możemy się domyślić. Po czym rozpoznać, że facet za tobą tęskni?

Pisze do ciebie o wszystkim

Nagle zalewa cię falą wiadomości, które niekoniecznie muszą mieć większy sens. Pisze do ciebie, gdy jesteś w pracy i w domu. Cały czas pragnie utrzymać z tobą kontakt, stąd ten cały spam. Stęskniony mężczyzna będzie wysyłał śmieszne filmiki, teledyski czy wiadomości o inne treści. Skoro ma potrzebę kontaktu z twoją osobą, bardzo dobrze wróży to całej relacji.

Dzwoni, kiedy jest pod wpływem…

Pewnie znasz to z własnego doświadczenia. Zakochany facet nie będzie miał oporów, by zadzwonić do ciebie nawet pod wpływem upojenia alkoholowego. Na drugi dzień pewnie zupełnie nie będzie pamiętał o czym rozmawiał. Będziesz miała niezły ubaw, słuchając jego wywodów. A on z pewnością postara się za wszelką cenę dowiedzieć, co naopowiadał w stanie nietrzeźwości.

Lajkuje twoje stare zdjęcia

Facet lajkuje twoje stare zdjęcia na portalu społecznościowym? To dowód na to, że za tobą tęskni. Nie ma cię przy nim, więc przegląda twoje zdjęcia. Niech nie zdziwi cię widok wzmożonej aktywności i ilości komentarzy na twoim profilu.  Nawet odnośnie zdjęć sprzed kilku lat.

Planuje spotkania z tobą

Mężczyźnie, któremu zależy na kobiecie, spieszno do spotkania na żywo. Dlatego będzie z dużym wyprzedzeniem planował randki i to, co będziecie na nich robić. Specjalnie weźmie wolne, by wybrać się na wycieczkę za miasto czy koncert ulubionego zespołu. A to wszystko z wielkiej tęsknoty, za tobą rzecz jasna!

Od razu odpisuje

Kiedy tęsknimy, pragniemy natychmiastowego kontaktu. Rodzi się w nas potrzeba bycia blisko. Jednak nie zawsze mamy możliwość na spotkanie. Ale od czego są telefony czy komunikatory. Facet, który tęskni, odpisuje na wiadomości od razu. Nie czeka długich godzin czy dni, by odpowiedzieć na twoje wiadomości. Zawsze znajdzie na to czas, nawet gdy jest zapracowany.

Wypytuje, jak spędziłaś dzień

związekMiło, kiedy druga osoba interesuje się naszym życiem, pyta jak minął nam dzień, co porabialiśmy. Mężczyzna, który się za tobą stęsknił, będzie codziennie pytał jak spędziłaś dzień, no ciekawego robiłaś. Stajesz się dla niego kimś ważnym, więc to jak najbardziej naturalne zachowanie.

Katarzyna Antos

 

Dodaj komentarz