Miłość i związki

6 oznak, że facet, z którym się spotykasz, to szczeniak

szczeniackie zachowanie

Czasem tak jest, że facet, choć nie jest już dzieckiem, zachowuje się jak ostatni szczeniak. To na początku można spróbować mu wybaczyć, ale na dłuższą metę bywa to irytujące oraz uciążliwe. Przedstawiamy 6 oznak, że facet, z którym się spotykasz, to szczeniak.

Często pokazuje, że ma cię gdzieś

Zastanawiasz się, czy pan hrabia będzie miał dziś dobry nastrój i zechce ci odpowiedzieć na wiadomość, czy znowu cię oleje? To znak, że on już wcześniej zachowywał się jak szczeniak. Kiedyś chciałaś z nim rozmawiać na co dzień, nie miałaś problemu, aby się do niego odezwać. Z czasem jednak zaczęłaś robić to coraz rzadziej. On tak cię zniechęcał do kontaktu swoim szczeniackim zachowaniem, że w końcu skapitulowałaś. I słusznie, bo ileż można się męczyć? Ile razy może być ci smutno, bo on nie odpisał lub zrobił to z gigantycznym opóźnieniem. Twoi koledzy nie mają z tym najmniejszego problemu. To o czymś świadczy. On nawet nie ma jaj, żeby powiedzieć ci wprost, że nie chce z tobą utrzymywać kontaktu…

Nie ma dla ciebie czasu

Facet, który jest szczeniakiem, wiecznie nie ma dla ciebie czasu. Woli popykać na konsoli, obejrzeć kolejny daremny film niż gdzieś z tobą wyjść, porozmawiać, miło spędzić czas. To źle świadczy o facecie.  Jeśli ma czas na każdą pierdołę, wyjścia z kolegami, gry i nudzenie się w mieszkaniu, ale nie umie dla ciebie wygospodarować chociażby chwili.

Nie umie z tobą porozmawiać wprost o tym, czego się boi

Jeśli jest coś, co go niepokoi, co uniemożliwia mu bycie razem, to niech powie o tym wprost. Tak postępują prawdziwi mężczyźni. Szczeniaki wolą unikać tematu, zamiatać niewygodne kwestie pod dywan. Bo ujawnienie prawdy wymaga odwagi, a tej oni nie mają. To zwyczajni tchórze.

Stosuje dziwne gierki

W ogóle trudno zrozumieć faceta, którego bawią dziwne gierki. Prowokowanie kobiety brakiem odpowiedzi na wiadomość, było dobre w gimnazjum. Teraz się nie sprawdza. Podobnie jak durnowate wzbudzanie zazdrości. Czemu do diabła ma to służyć? W zyskaniu pierwszego miejsca w klasyfikacji: idiota miesiąca?

Nie umie okazywać czułości

Szczeniak nie złapie cię za rękę, nie przytuli, bo i po co? To wstyd okazywać uczucia kobiecie. Jeszcze któryś kolega zobaczy go trzymającego za rękę swoją dziewczynę i go wyśmieje. Ucierpi jego wizerunek macho, dla którego empatia to jakieś azjatyckie danie.  Poza tym dla niego uczucia to wyraz słabości.

Unika cię, bo uważa, że jesteś świadkiem jego niepowodzeń

Szczeniak będzie cię unikał, jeśli staniesz się świadkiem jego niepowodzenia. Wszystko jedno, czy chodzi o to, że ktoś go skrytykuje w twojej obecności, nie zda egzaminu na prawko, nie naprawi lampki, którą miał zreperować. Będzie cię unikał, gdy w swoim mniemaniu nie stanie w łóżku na wysokości zadania. Zamiast przejść nad tym do porządku dziennego, on będzie to rozpamiętywał i w rezultacie to ciebie ukarze. Zrobi to po to, aby pozbyć się świadka swojego braku perfekcji. Jest to idiotyczne i niesprawiedliwe. To nie twoja wina, że coś mu nie wyszło. Poza tym nie masz o to do niego presji. Nie uważasz, że przez to stracił coś na swojej wartości. Masz jednak dość karania cię za rzeczy, których nie zrobiłaś.

Dodaj komentarz