Seks

6 drobiazgów, którymi rozpalisz ją podczas seksu mocniej niż do tej pory

6 drobiazgów, którymi rozpalisz ją podczas seksu mocniej niż do tej pory

Mężczyźni często narzekają na to, że nie wiedzą, jak rozpalić kobietę. Każda z nas jest inna i potrzebuje innych podniet, ale spieszymy z drobną podpowiedzią. Przedstawiamy 6 drobiazgów, którymi rozpalisz ją podczas seksu mocniej niż do tej pory.

Złap ją za pupę, ale bez sprawiania jej bólu

Gdy ją zaczynasz całować lub chcesz zainicjować seks, złap ją za pupę, ale zrób to z wyczuciem. Nie chodzi o to, by zobaczyła wszystkie gwiazdki, ale o to, by dopadło ją podniecenie. Złap ją za pośladki i ugniataj je z wyczuciem, dla pań to bardzo przyjemne doznanie. Możesz jednocześnie podnosić jej sukienkę lub spódnicę.

Gładź jej piersi, gdy ją całujesz

Zarówno usta, jak i piersi są bardzo mocno unerwione, a panie lubią, gdy poświęca się im uwagę.  Dlatego, gdy ją całujesz z języczkiem, gładź ją po sutkach. Rób to delikatnie, tak, jak byś gładził swój samochód. A gdy usłyszysz pojękiwania, to wiedz, że jest jej z tobą bosko.

Całuj ją w szyję i opuszczaj ramiączka sukienki

Kobiety mają do tego słabość, całuj ją w szyję, oczaruj ją swoim ciepłym oddechem, namiętnymi ustami i zręcznym językiem. Jednocześnie opuszczaj ramiączka sukienki i stanika, schodząc z pocałunkami coraz niżej i niżej. To dla kobiet szalenie podniecająca perspektywa.

Powiedz jej coś miłego do ucha

Np. wyszeptaj niskim głosem, że jest taka seksowna lub mocno na ciebie działa. Kobiety lubią takie wyznania, które brzmią kulturalnie, a jednocześnie mają w sobie coś zmysłowego i szalenie niegrzecznego;)

Przyprzyj ją do ściany

Tylko z wyczuciem, nie tak, aby była cała w siniakach lub w zadrapaniach. Kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna czasem wykazuje się zdecydowaniem i chce uprawiać z nimi seks tu i teraz. To prosty sposób, aby pokazać, jak mocno jej pragniesz i zwiększyć jej apetyt na seks.

Po seksie przytulaj, ale lekko niegrzecznie

Po seksie nie zapomnij o przytulaniu, ale pozwól sobie na odrobinę pikanterii. Możesz objąć ją w pasie i położyć rękę na jej kości łonowej lub piersiach. Niby drobiazg, ale rozbudza w niej namiętność i chęć powtórzenia tego, co było tak przyjemne. Pamiętaj, że jej satysfakcja seksualna rozpoczyna się  w głowie na długo, zanim rozpoczniesz penetrację.

Dodaj komentarz