Seks

6 dowodów na to, że wasz seks był kiepski

kiepski seks

Umiejętności seksualne stanowią niezwykle ważny czynnik kształtujący męską samoocenę. Nic dziwnego, że faceci nieustannie zastanawiają się, jak wypadli w łóżku. Czasem życie erotyczne dosłownie spędza im sen z powiek. Zamiast skupić się na znajomości, oni stosują dziwne uniki, gdyż nie czują się pewnie podczas seksu.  Przedstawiamy 6 dowodów na to, że wasz seks był kiepski.

Chce, żebyś przerwał

Ona marzy tylko o tym, abyś skończył. Chcąc zaoszczędzić sobie nieprzyjemnych doświadczeń, w końcu sama to ukraca, prosząc, żebyś przerwał. Jeśli ona tak reaguje, na pewno zrobiłeś coś nie tak. Pominąłeś grę wstępną, zbyt gwałtownie wsadziłeś penisa lub zaproponowana przez ciebie pozycja jest dla niej bolesna/niewygodna.

Po seksie od razu się ubiera i wraca do siebie pod byle pretekstem

Jeśli ona od razu po seksie ubiera się i wychodzi, seks był kiepski. Kobiety na ogół lubią spędzić noc z mężczyzną, z którym oddawały się erotycznym igraszkom. Jeśli ona wynajduje byle pretekst – raport w pracy, głodnego psa po to, aby wymknąć się w środku nocy do siebie, to znak, że coś jej się ewidentnie nie spodobało.

6 dowodów na to, że wasz seks był kiepski. Nie odpowiada na wiadomości

Kobieta, która uważa, że seks był kiepski, będzie starała się unikać odpowiedzi na wiadomości nadsyłane przez mężczyznę. Nawet jeśli porusza on neutralną tematykę, ona będzie wolała nie odpisywać na wiadomość, ponieważ będzie zainteresowana zakończeniem znajomości.

Krzyczy z bólu

Jeśli ona w trakcie pojękuje lub krzyczy z bólu, to wiedz, że coś robisz w niewłaściwy sposób. Może źle dobrałeś głębokość penetracji lub pozycję. Możliwe też, że za szybko wszedłeś w nią. Kobiety potrzebują gry wstępnej, by nawilżyć pochwę i przygotować się na erotyczne igraszki. Wielu mężczyzn o tym zapomina i problem gotowy.

Unika komplementów związanych z wyglądem

Mężczyzna stara się być miły i mówi komplementy związane z wyglądem, tymczasem ona ukraca jego wyznania albo je lekceważy. Robi to po to, aby mężczyzna przestał myśleć o niej w kontekście seksualnym. Nie chce bowiem kolejnych erotycznych igraszek z nim w roli głównej.

Chce spotykać się tylko w miejscach publicznych

Gdy on proponuje spotkanie u niego lub wypad za miasto, ona odmawia. Jest zainteresowana wyłącznie spotkaniami w miejscach publicznych, w których z pewnością nie dojdzie do seksu. Skoro dzieje się tak po wspólnej nocy, to znak, że coś poszło nie tak i trzeba zastanowić się, co należy poprawić następnym razem.

Dodaj komentarz