Miłość i związki

6 cech faceta, które dla kobiety są obojętne

ideał faceta

Mogłoby się wydawać, że kobiecie można tylko zaimponować wzrostem, kasą i koneksjami. Tymczasem istnieje mnóstwo rzeczy, które zaprzątają myśli mężczyznom, a dla pań nie mają najmniejszego znaczenia. Oto 6 cech faceta, które dla kobiety są obojętne.

Drogi samochód

Żadna z nas nie zna koleżanki, która zachwycałaby się facetem: patrz, on ma najnowszy model Mercedesa, muszę zdobyć tego gościa.  Normalna kobieta ma gdzieś cenę i markę samochodu. Nieważne, czy jeździsz Fiatem 126 p, Polonezem Karo czy najnowszym modelem BMW. Ważne, abyś jeździł bezpiecznie i nic ci się nie stało.

Sześciopak na brzuchu i wyrzeźbiona klata

Mężczyźni często wstydzą się swojej klaty i brzucha, bo nie ma na nich mocnego umięśnienia rodem z filmów porno, tudzież pokazów kulturystów. Tymczasem panie nie mają fioła na punkcie muskulatury. Umięśnieni faceci, jeśli przesadzą z pakowaniem, wiele z nas odrzucają już na samym starcie.  Dużo bardziej podniecające bywają dla kobiet włosy na klacie. One świadczą o dymorfizmie płciowym i tym, że masz sporo testosteronu.

Penis sporych rozmiarów

Każdy facet chce mieć większego penisa, niż ten, którym obdarzyła go matka natura. To dla nas również zagadka. Po co kobiecie wielki penis? To tylko powoduje ból podczas stosunku. Jeśli masz przeciętnego  penisa,  dogodzisz każdej kobiecie. Jeśli masz mniejszego, także dysponujesz sporym polem do popisu. Jeśli masz dużego, musisz szukać kochanki z naprawdę dużą pochwą.

Udowadnianie swojej męskości

Nie, nie lubimy facetów, którzy nieustannie klną, okazują agresję lub popadają w samozachwyt. Bądź normalnym człowiekiem. Coś cię zasmuciło, pozwól sobie na  chwilę słabości. Wrażliwością i byciem sobą więcej zyskasz w oczach kobiety niż zgrywaniem chojraka.

Bycie bogatym

Naprawdę kobiety nie lecą na kasę, chyba że szukają sponsora. Ważne, abyś umiał się sam utrzymać i lubił swoją pracę. Miał po niej też czas dla siebie i swojej kobiety. Naprawdę pieniądze szczęścia nie dają i nie zapewniają miłości swojej wybranki.

Wysoki wzrost

Nie musisz być mega wysoki, wystarczy, że będziesz zbliżony wzrostem do swojej kobiety. To wiele ułatwia. Jeśli ona jest ciut niższa lub równa tobie, to możecie się z łatwością przytulać, całować, kochać na stojąco. Duża różnica wzrostu nie jest wcale taka super, bo musicie się ciągle do siebie nachylać lub stawać na palcach.

Komentarze

Mindi

5 lat temu

Zgadzam się, że te wszystkie wymyślone przez panów obawy są bezpodstawne. Szukamy w mężczyznach miłości i wsparcia a nie wyśnionego modela czy macho. Nie chodzi o zimne wyrachowanie a spotkanie tzw. drugiej połówki. My także nie jesteśmy idealne a szukamy kogoś kto nas zaakceptuje takie jakie jesteśmy, podobnie bywa z panami, trafią na kogoś kto ich pokocha i zaakceptuje w pełni.

Zostaw komentarz