Seks

6 błędnych przekonań mężczyzn dotyczących seksu

mity dotyczące seksu

Faceci często nie zdają sobie sprawy, że żyją w fałszywym przeświadczeniu dotyczącym seksu. Wbrew pozorom mitów, które krążą nt. erotycznych igraszek, jest całkiem sporo. Przedstawiamy 6 błędnych przekonań mężczyzn dotyczących seksu.

Jeśli ona mi odmawia, to mnie nie pożąda

Mężczyźni uważają, że jeśli kobieta odmawia im seksu, to z pewnością ich nie pożąda i straciła nimi zainteresowanie. Spokojnie, może ona odmawia, bo ma okres, jakieś przeciągające się plamienie związane z rozpoczęciem przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych lub jest przed okresem i mocno boli ją brzuch lub piersi.  Spróbuj ją zrozumieć. Przytul ją i pocałuj, jeśli dalej cię pragnie, to będzie miło i namiętnie.  Propozycję ponów za kilka dni.

Seks bez jej szczytowania to porażka

Nieprawda, kobieta nie uprawia seksu dla orgazmu, ale żeby być blisko z tobą, poczuć twój dotyk, pożądanie i zobaczyć, że się o nią starasz.  Nie podchodź do sprawy zero-jedynkowo, bo żadna relacja cię nie usatysfakcjonuje. Kobiety miewają orgazm rzadziej niż faceci, bo tak są zbudowane. O ile ty dochodzisz dzięki stymulacji penisa, o tyle ona potrzebuje różnych czynników. Sama pochwa nie jest aż tak magiczną częścią ciała jak penis. Jego odpowiednikiem u kobiety jest łechtaczka, dlatego masuj ją podczas penetracji, całuj – co piąta kobieta dochodzi dzięki pocałunkom z języczkiem, dotykaj jej piersi, które są czulsze na pieszczoty od pochwy.  I przestań się zrażać jej brakiem orgazmu, bo nie od niego zależy jej ocena satysfakcji z  życia erotycznego. Musisz spróbować lepiej zrozumieć kobiety i ich fizjologię.  A do tego potrzeba regularnych ćwiczeń ze stałą partnerką. Zobaczysz, że po kilku razach ona osiągnie orgazm, a wcześniejszym brakiem szczytowania nawet się nie przejmie, jeśli będzie naprawdę namiętnie.

Kobieta, która ma często ochotę na seks, to nimfomanka

A może jej się zwyczajnie podoba mężczyzna, z którym się spotyka, czuje do niego coś więcej i pragnie pełnej bliskości z tym facetem?  Zakochana kobieta, która ma równowagę hormonalną, odczuwa silne libido, gdy na horyzoncie pojawia się jej facet.  To, że ona nie chce wypuścić cię z łóżka, nie świadczy o niej negatywnie.

Ona nie krzyczy tak jak dziewczyna kolegi, więc zanotowałem wtopę

A może kolega jest beznadziejnym kochankiem, ona chce, żeby przestał, więc udaje orgazm, dlatego nawet ty słyszysz, co się u nich dzieje? A tak na serio, kobiety nie krzyczą w łóżku z wielu powodów i to nie świadczy o tobie negatywnie. Możesz być doskonałym kochankiem, a ona romantyczną duszą, która woli się przytulać  i całować w trakcie szczytowania.  Więcej otwartości na różnorodność przeżywania orgazmu przez panie!

Ona nie mówi mi, że mnie pragnie, więc pewnie jej nie podniecam

A może nie chce, abyś sobie pomyślał, że spotyka się z tobą tylko dla seksu? A może nie wie, jak zareagujesz na takie wyznanie? Spróbuj cierpliwie poczekać, im relacja stabilniejsza, tym większej odwagi nabierają kobiety. Wtedy też padają szczere wyznania.

Ona chce się kochać od tyłu, bo jej nie pociągam

Nie, ona po prostu lubi kochać się od tyłu, bo stymulujesz jej punkt G i ta pozycja jest szalenie przyjemna dla kobiety. Nie zakładaj czarnych scenariuszy. Panie z reguły  nie idą do łóżka z facetem, który ich nie kręci. Jesteśmy bardziej wybredne od mężczyzn, mamy też większe możliwości znalezienia kochanka na jedną noc.  Jeśli ona chce się kochać od tyłu, to znaczy, że to lubi i ufa ci na tyle, że wie, iż nie będziesz dążył do seksu analnego.

Dodaj komentarz