Seks

5 zalet uprawiania seksu z prawiczkiem

seks z prawiczkiem

Prawiczek to określenie, które dla wielu mężczyzn stanowi formę zniewagi. Choć mężczyźni wstydzą się braku doświadczenia seksualnego, to dla wielu kobiet nie stanowi to żadnego problemu. Obawy faceta, które odczuwa na myśl o erotycznych igraszkach, na ogół są bezpodstawne. Przedstawiamy 5 zalet uprawiania seksu z prawiczkiem.

On bardzo się stara

Prawiczek może być świetnym kochankiem. Mężczyzna, który nie ma bowiem doświadczenia seksualnego, stara się podejść do sprawy we właściwy sposób. Czyta fachowe artykuły, pamięta o grze wstępnej i odpowiedniej atmosferze. Stara się, aby kobiecie też było przyjemnie.  Nie robi nic zbyt gwałtownie, bo nie chce, aby ją bolało. Już sam fakt, że mężczyzna się stara, stanowi dla kobiet novum i źródło silnego podniecenia. Doświadczeni faceci rzadko aż tak starają się, żeby partnerce było dobrze.

Odkrywa twoje ciało

Kobieta, która uprawia seks z prawiczkiem, może liczyć na to, że on chętnie i z przyjemnością będzie odkrywał jej ciało. Dotykał ją, stymulował i robił to na różne sposoby. Dla niego jest to fascynujące i ciekawe przeżycie, bo wcześniej nie mógł dotykać żadnej innej kobiety, bo nie był z nią tak blisko. Dla niej też to zupełnie inna jakość seksu, widzieć, jak działa się na faceta.

Jest bardzo namiętny i nakręcony

Prawiczek z reguły jest bardzo namiętny w łóżku i bardzo nakręcony na seks. Jego duże podniecenie udziela się też samej kobiecie. Nie ma nic fajniejszego i bardziej podkręcającego pożądanie pań niż facet, który naprawdę mocno pragnie seksu  z nimi.

Wiesz, że nie trafiłaś na zaliczacza

Seks z prawiczkiem to też gwarancja, że ten mężczyzna nie jest zaliczaczem i zbokiem, który składa wizyty prostytutkom, umawia się z pierwszą lepszą kobietą poznaną w klubie. To niewątpliwie świadczy o jego wartości. Skoro on wstrzymywał się z seksem tak długo, to czekał na właściwą kobietę. A to bardzo miła świadomość, że facet nie uprawia seksu z kim popadnie, lecz zdecydował, że z nami będzie mu dobrze.

Nie musisz bać się zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową

Niektórymi chorobami można zarazić się chociażby w szpitalu, ale prawiczek nie jest nosicielem kiły, rzeżączki, chlamydiozy etc., zatem nie zarazi nas chorobami wenerycznymi. W dzisiejszych czasach, kiedy panowie codziennie śpią z inną kobietą, uprawiają seks w toalecie w dyskotece, to naprawdę ważna informacja.

Dodaj komentarz