Moda

5 zalet spodni z wysokim stanem

spodnie z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem powracają do łask. Po latach królowania biodrówek na ulicach, nadeszła pora na krój, który świetnie podkreśla kobiecą sylwetkę i ma spore grono zwolenniczek. Przedstawiamy 5 zalet spodni z wysokim stanem.

Pięknie podkreślają talię

Spodnie z wysokim stanem sięgają pasa, zatem pięknie podkreślają talię. Jeśli masz ją wyraźną, nie chowaj jej, tylko wyeksponuj. Pozwoli ci to zachować właściwe proporcje sylwetki.  Spodnie z wysokim stanem są idealne dla pań o proporcjonalnej budowie, które mają bardzo wąską talię i wyraźnie szersze biodra.

Są kobiece

Spodnie kojarzą nam się z modą męską. Jednak odpowiednio dobrany fason potrafi zdziałać cuda. W związku z tym, że spodnie z wysokim stanem podkreślają talię, pośladki i biodra, wyglądają bardzo kobieco.

Nie musisz się obawiać, że ci spadną

Biodrówki miały jedną zasadniczą wadę. Gdy je zakładałaś, musiałaś non stop kontrolować, czy nie spadają ci z bioder, odsłaniając fragment majtek lub pośladków. Spodnie z wysokim stanem nigdy nie spadną ci z pupy i nie odkryją zbyt wiele. Nie musisz ich zakrywać dłuższym swetrem czy bluzką, by móc swobodnie schylić się.

Świetnie eksponują pośladki

W przypadku spodni z wysokim stanem doskonale widać łuk, jaki tworzy się między twoimi plecami a pośladkami. Prezentuje się on niezwykle seksownie. Spodnie z wysokim stanem są stworzone do podkreślania zgrabnych, kobiecych pośladków.

Można je łączyć z krótkimi bluzkami

Jeśli lubisz krótkie bluzki, to te będą wyglądały rewelacyjnie w zestawieniu ze spodniami z wysokim stanem. Będziesz czuła się w nich swobodnie. W takim zestawie można nawet wyjść do pracy pod warunkiem, że ta nie wymaga od ciebie przestrzegania ścisłego dress code`u.

Komentarze

Zostaw komentarz