Miłość i związki

5 zachowań mężczyzn, po których kobiety zaczynają rozglądać się za innym facetem

dlaczego kobiety zdradzają

Tak naprawdę kobieta, aby była szczęśliwa w związku, potrzebuje uwodzenia. Jeśli mężczyzna spoczywa na laurach i uważa, że ją zdobył i już nie musi się starać, może czekać go chłodny prysznic. Ba, niewykluczone, że istne trzęsienie ziemi. Przedstawiamy 5 zachowań mężczyzn, po których kobiety zaczynają rozglądać się za innym facetem.

Ciągły brak czasu

On ciągle siedzi w pracy, jest wiecznie zmęczony i nie ma czasu, by się umówić na spotkanie. Nic dziwnego, że kobieta zaczyna mieć dosyć takiego stanu rzeczy. Raz można wybaczyć mężczyźnie gorszy okres w życiu, ale on nie może trwać wiecznie. Brak spotkań, rozmów i razem spędzanego czasu to zabójstwo dla związku. Nic dziwnego, że inni faceci zaczynają ją interesować.

Nieodpisywanie na wiadomości

To jest szczególnie irytujące. Pokazujesz jej, że masz ją w głębokim poważaniu, a oczekujesz, że ona będzie na ciebie czekać. Pamiętaj, że zachowując się niewłaściwie, kręcisz bat na samego siebie. Ona w końcu nie wytrzyma i stwierdzi: ten jest przystojny, miły, ma dla mnie czas i zawsze kulturalnie odpisuje na moje wiadomości. Może warto się nim bliżej zainteresować?

Unikanie seksu

Jeśli facet unika seksu z kobietą jak diabeł święconej wody, to niech nie dziwi się, że ona czuje się mało atrakcyjna i istnieje duże ryzyko, że zainteresuje się facetem, który będzie jej pożądał. Oczywiście nie pierwszym lepszym, co się napatoczy, ale takim, który spełnia jej standardy i naprawdę ją adoruje.

Brak dotyku

Kobiety potrzebują dotyku, bo tylko wtedy czują się pożądane. Gdy mężczyzna ich nie dotyka, uważają, że nie są dla niego atrakcyjne. To działa niekorzystnie na ich pewność siebie. Zatem facet, który obsypuje kobietę komplementami, chętnie ją dotyka, staje się dla niej atrakcyjniejszy od mężczyzny, który nie umie tego zrobić.

Brak romantycznych wyjść

Nie chodzi o to, by randkować za każdym razem, gdy się widzicie. Ale jeśli w pewnym momencie pojawił się całkowity brak romantycznych wyjść, czy to na spacer, czy do kawiarni, możesz być pewny, że ona to odczuje. Wasza relacja stanie się jak chleb z supermarketu, który przeleżał 3 dni. Da się go zjeść, ale świeży jest lepszy.  Naprawdę nie spadnie ci z głowy korona, jeśli zabierzesz ją na spacer do parku.

Dodaj komentarz