Seks

5 trików, dzięki którym unikniesz wpadek podczas seksu

wpadki podczas seksu

Boisz się, że zaliczysz wpadkę w jej oczach i ona nie będzie chciała mieć z tobą nic wspólnego? Nie chcesz wyjść na fajtłapę w łóżku? Spokojnie, po pierwsze, kobiety nie oceniają tak surowo mężczyzn, na którym im zależy. Po drugie, można pewne rzeczy sprytnie ukryć. Przedstawiamy 5 trików, dzięki którym unikniesz wpadek podczas seksu.

Kochaj się w półmroku

Tak, to najlepsza opcja, gdy boisz się zaliczyć wpadkę. W półmroku nie widać ewentualnego zdenerwowania, nieśmiałości czy niepewnych ruchów. Naprawdę większość problemów zniknie, gdy będziesz się z nią kochał w półmroku. To zawsze mniejsze uczucie skrępowania niż seks przy włączonym świetle, gdzie boisz się nie tylko oceny swoich umiejętności, ale też ciała.

Całuj swoją partnerkę, gdy chcesz odwrócić jej uwagę

Jeśli masz z czymś problem i chcesz odwrócić jej uwagę, zacznij ją całować z języczkiem, ona przestanie się rozglądać, a poza tym będzie jej tak przyjemnie, że nie zauważy ewentualnych problemów. Kobiety, gdy są całowane naprawdę namiętnie, tracą kontakt z rzeczywistością.  Francuskie pocałunki mają dla nich coś pozaziemskiego.

Przytulaj ją, gdy potrzebujesz czasu

Potrzebujesz chwili wytchnienia lub masz jakiś problem? Zyskasz czas, gdy ją mocno przytulisz całym sobą i zaczniesz całować. Kobiety lubią takie przerwy. Postrzegają je pozytywnie i absolutnie nie myślą o tym, że coś jest nie tak.

Wybieraj jedną z prostych pozycji

Po co kombinować jak koń pod górkę, wybierając pozycje idealne dla akrobaty? Seks to nie gimnastyka artystyczna. Postaw  na którąś z prostych pozycji: pozycję na pieska, pozycję misjonarską, pozycję na jeźdźca, seks na stojąco od tyłu lub seks na siedząco twarzą  w twarz.  Pozycja misjonarska będzie bardzo orgazmogenna, jeśli podczas penetracji będziesz ją nieustannie całował. Z kolei seks w pozycji na pieska możesz urozmaicić, pieszcząc jej łechtaczkę, piersi lub pupę. Proste nie znaczy nudne, a znacznie ułatwia osiągnięcie orgazmu obojgu partnerom. Seks w pozycji misjonarskiej i na pieska po prostu musi się udać.

Pamiętaj o tym, co odkryli naukowcy

Wykorzystaj wyniki badań naukowych w praktyce.  Zauważono, że co piąta kobieta osiąga orgazm w wyniku samych pocałunków, zatem całusy z języczkiem w połączeniu z penetracją powinny zapewnić jeszcze intensywniejsze doznania. Pozycja na pieska jest najlepsza z punktu widzenia stymulacji punktu G, warto połączyć ją ze stymulacją łechtaczki przy pomocy ręki. Doskonałe rezultaty przynoszą też oralne pieszczoty piersi.

Dodaj komentarz