Miłość i związki

5 sytuacji, w których kobiety się zakochują. Jak rozbudzić w niej emocje?

kiedy kobieta się zakochuje

Mogłoby się wydawać, że kobietę można w sobie rozkochać za pomocą sztuczek promowanych przez adeptów uwodzenia. Tymczasem lista 5 sytuacji, w których kobiety się zakochują, nie zawiera wyuczonych gadek i gestów. Przekonaj się sam, jak możesz rozbudzić w niej ogromne emocje.

Przytulenie na pierwszej randce

To dla wielu kobiet bardzo ważny gest. Panie często mówią, że poczuły ten przyjemny zawrót głowy, gdy mężczyzna przytulił je na pierwszej randce.  To było dla nich wyjątkowe wydarzenie, pełne czułości, romantyzmu i magii. Kobiety potrafią powracać do niego myślami każdego dnia.  Generalnie wiele z nas ma tendencję do zakochiwania się w mężczyźnie, który często, mocno i długo nas przytula. Czujemy się przy nim szczęśliwe i bezpieczne. W końcu jego ramiona są takie silne.

Bardzo czuły seks

Kobiety często zakochują się podczas seksu pod warunkiem, że mężczyzna jest bardzo czuły. Dużo pocałunków i przytulania podczas gry wstępnej, w trakcie i po potrafi zdziałać cuda. Mężczyźni nawet nie wiedzą, jak potężną bronią dysponują, gdy okazują nam czułość i są dla nas naprawdę delikatnie podczas seksu.

Romantyczna i spontaniczna randka

Randka, której ona się nie spodziewa, ale jest bardzo romantyczna, bo oryginalna, to marzenie wielu kobiet. Gdy udaje się je zrealizować, od razu robi się ciepło na sercu. A to już pierwszy krok do zakochania w tym facecie, który dostarczył nam tak wspaniałych emocji.

Poczucie bezpieczeństwa podczas wieczornego spaceru

Kobiety często szukają w facecie poczucia bezpieczeństwa. Nie chodzi tutaj o zasoby finansowe i tężyznę fizyczną, ale  o to, by mogły poczuć się swobodnie, gdy wracają z nim wieczorem ze spaceru. Nie ma nic gorszego od faceta, który jest tak oryginalny, że zostawia kobietę samą sobie na ciemnej ulicy. Chcemy czuć, że przy tym mężczyźnie zawsze możemy czuć się bezpiecznie, bo odprowadzi nas do domu, przyjdzie po nas, gdy będziemy szli razem na miasto. Nie ma w tym niczego oryginalnego, bo kobieta jest słabsza fizycznie i potrzebuje u swojego boku faceta, który zapewni jej bezpieczeństwo. Takiego, który nie stchórzy, gdy jakiś łepek ją zaczepi.  W budowaniu poczucia bezpieczeństwa sprzyja trzymanie za rękę lub obejmowanie w pasie.

Przygotowanie kolacji

Mogłoby się wydawać, że w ogóle nie ma znaczenia, czy ugotujesz jej obiad czy zamówisz catering. W końcu liczy się, że coś zjecie. Niby tak, ale kobiety doceniają mężczyzn, którzy potrafią się poświęcić i coś ugotować. Ta kolacja nie musi być oryginalna ani wyszukana. To mogą być kanapki z serem i warzywami. Ważne, facet włożył w ich przygotowanie trochę serca.

Dodaj komentarz