Miłość i związki

5 sytuacji, w których kobieta czuje się zdezorientowana zachowaniem mężczyzny

irracjonalne zachowanie mężczyzn

Podobno kobiety pochodzą z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Ta teoria wyjaśniałaby różnice w komunikacji damsko-męskiej. Paniom, pomimo najlepszych chęci, czasem ciężko zrozumieć zachowanie faceta. Oto 5 sytuacji, w których kobieta czuje się zdezorientowana zachowaniem mężczyzny. Nie jest to nic złego, o co należałoby obwiniać facetów. Ot, sytuacje, w których po prostu zastanawiamy się, o co chodzi, bo zwyczajnie nie rozumiemy.

Dlaczego po zrobieniu kroku do przodu, on nagle się wycofuje

Mężczyznom czasem zdarza się zrobić krok do przodu, po czym wycofać. Nie chodzi tutaj o takich delikwentów, którzy najpierw obiecują Bóg wie co, po czym uzyskują to, co chcieli i znikają. Intencje takich są aż nader oczywiste. Chodzi nam o kulturalnych mężczyzn, którzy zachowują się w porządku, ale czasem po prostu ich nie rozumiemy. Gdy trzymali nas za rękę i obejmowali było nam naprawdę miło. Tymczasem przy kolejnym spotkaniu już tego nie powtarzają, wprawiając nas w osłupienie. Byłoby wspaniale, gdyby sobie o tym przypomnieli i jeszcze kiedyś do tego wrócili;) Jesteśmy naprawdę szczęśliwe, że nas zabrali na spacer, byli mili, zabawni i poprawili nam humor. Tylko byłoby cudownie, gdyby ponownie chwycili nas za rękę i objęli.

Dlaczego on nie chce powiedzieć, co go dręczy

Czasem po facetach widać, że coś ich męczy i smuci. Niemniej uzyskanie odpowiedzi na pytanie o przyczynę, graniczy z cudem. Z doświadczenia wiemy, że nie należy naciskać i wolimy poczekać, aż on sam zechce powiedzieć, w czym tkwi problem.

5 sytuacji, w których kobieta czuje się zdezorientowana zachowaniem mężczyzny. Dlaczego on nie zapyta o drogę?

Jedziecie razem w góry, ale przed chwilą zboczyliście z głównej drogi. Ty chcesz zapytać kogoś o drogę, bo wszystko wskazuje, że zmierzacie w innym kierunku. On się denerwuje i jest na ciebie wściekły, że o czymś takim w ogóle pomyślałaś.

Dlaczego mężczyzna złości się, gdy przegrywa w grę planszową

Podobno zwycięstwo jest wpisane w męską naturę.  Jednak kobietom trudno zrozumieć, dlaczego ich koledzy prawie pozabijają się przy stole, grając w jakąś planszówkę. Ich wykłócanie się o reguły gry i  o to, kto ma rację, nie przestaje nas intrygować.

Dlaczego mężczyźni dają sobie po mordzie, po czym świetnie się dogadują

Gdy kobiety się pokłócą, to zazwyczaj nie mają ochoty iść razem na wódkę. Mężczyźni mają inaczej. Potrafią dać sobie po mordzie, po czym świetnie bawić się w swoim towarzystwie. My chyba nigdy nie zrozumiemy ich zachowania.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz