Miłość i związki

5 sygnałów, że ona cię kocha, których nie jest w stanie kontrolować

zakochana kobieta

Czasem usta mówią jedno, a głowa myśli drugie. Podobny dysonans występuje między naszymi wyznaniami a uczuciami.  Zdarza się, iż pod płaszczykiem obojętności skrywamy miłość. Przedstawiamy 5 sygnałów, że ona cię kocha, których nie jest w stanie kontrolować.

Błysk w oczach

Zakochane kobiety mają ten charakterystyczny błysk w oku, gdy na swej drodze spotykają obiekt westchnień. Ona może być na ciebie zła, udawać chłód, ale zdradzi ją błysk w oczach. Będzie w nich coś takiego wyjątkowego, czego nie zobaczysz w oczach swoich przyjaciółek. To się da wyczuć, trzeba tylko spojrzeć w jej oczy.

Szczery uśmiech

Gdy jesteśmy z mężczyzną, którego kochamy, mamy wobec niego czyste intencje, nie zamierzamy go wykorzystać ani nic z tych rzeczy, to uśmiechamy się do niego szczerze. Wówczas nie tylko banan gości na naszych ustach, ale też śmieją się zewnętrzne kąciki ust i oczy;)

Mocne przytulanie

Jeśli ona przytula się do ciebie całą sobą, to znaczy, że jesteś dla niej kimś wyjątkowym. Facetem, któremu ufa, w którego ramionach czuje się bezpiecznie. Po prostu mężczyzną, którego kocha. Kobiety nie pozwalają sobie na takie gesty, jeśli nie mają czystych intencji, a facet jest im obojętny.

Mocne trzymanie się twojej ręki

Złapałeś ją za rękę na spacerze, jeśli ona się mocno jej trzyma, to podświadomie pokazuje, że chce, abyś  był blisko niej.  Nie chcemy wypuszczać z rąk osoby, którą kochamy. Nie jest to żadną tajemnicą. Jeśli ona  trzyma twoją rękę, to znak, że nie chce dać ci odejść.  Nawet jak siedzicie w domu i coś oglądacie, możesz położyć swoją rękę na jej. Jeśli jej na tobie zależy, podświadomie ją ściśnie, splecie palce, położy swoją drugą, tworząc kanapkę.

Trzymanie ręki na twojej, gdy ją obejmujesz  

Gdy obejmujesz ją w pasie lub pod biustem, zakochana kobieta nie będzie chciała, abyś zabierał rękę, dlatego mimowolnie sama położy swoją rękę na twojej.  To także najlepszy znak, że możesz jej dotykać bez obaw, bo zwyczajnie lubi czuć twoją skórę na swojej.

Dodaj komentarz