Seks

5 sposobów na romantyczny seks

5 sposobów na romantyczny seks

Romantyczny seks to coś, o czym marzy większość kobiet. Owszem, są panie, które chcą to zrobić tu i teraz bez żadnej gry wstępnej, ale większość z nas jej pragnie i potrzebuje, aby w pełni się rozgrzać. Przedstawiamy 5 sposobów na romantyczny seks.

Posadź ją sobie na kolanach i całuj ją

Kobiety bardzo kręci taka perspektywa. Posadź ją sobie na kolanach, twoje zdecydowanie zachęci ją do erotycznych igraszek. Kobiety lubią, gdy mężczyzna przejmuje kontrolę, ale w bezpiecznym zakresie. Gdy ją sobie posadzisz na kolanach, np. żartobliwie łapiąc w pasie, gdy obok ciebie przechodzi, i pocałujesz ją w szyję, to ona uzna to za bardzo romantyczny gest i sama chętnie się odwróci w twoją stronę, aby wymienić się francuskimi pocałunkami. Zafunduj jej długą serię pocałunków z języczkiem, podczas których ona siedzi ci na kolanach, ocierając się łechtaczką o ciebie, a ty błądzisz rękami po jej całym ciele.

Przyprzyj ją do ściany i zacznij namiętnie całować, po czym zanieś na łóżko

Kobiety nie mają nic przeciwko temu, abyś przyparł je do ściany, jeśli robisz to po to, aby je przytulić do siebie i namiętnie pocałować. Zobaczysz, że po długiej serii francuskich pocałunków połączonych z dotykaniem jej ciała, ona będzie zadowolona, gdy weźmiesz ją na ręce i zaniesiesz do łóżka.

Wycałuj jej piersi, szyję i brzuch

Kobiety mają bardzo wrażliwe te części ciała. Poświęć więc im należytą uwagę. Zacznij od pocałunków w usta, przejdź do szyi, piersi i brzucha. Zobaczysz, jak pod wpływem twoich pocałunków ona zacznie mruczeć i wić się pod tobą.

Kochajcie się na siedząco

To najbardziej romantyczna z pozycji, dlatego spróbuj z nią kochać się na siedząco. Niech to ona będzie na tobie, bo zapewne jest od ciebie lżejsza. To pozycja, w której możecie się do woli całować, dotykać i pieścić, bardzo zbliża do drugiej osoby i sprzyja odnalezieniu bliskości w związku.

Gdy jesteś w niej, całuj ją i gładź po włosach

Pocałunki z języczkiem są szalenie podniecające i ułatwiają kobiecie uzyskanie orgazmu. Gdy jesteś w niej, nie skupiaj się na samej penetracji. Spróbuj ją całować i gładzić rękami po włosach. To przyniesie naprawdę świetny rezultat.

Dodaj komentarz