Seks

5 rzeczy związanych z seksem, których ona pragnie

5 rzeczy związanych z seksem, których ona pragnie

Kobiety często pragną rzeczy prostych, które mężczyznom wydają się dość dziwne i osobliwe. Ich marzenia potrafią zaskoczyć niejednego faceta. Przedstawiamy 5 rzeczy związanych z seksem, których ona pragnie.

Bardzo dynamiczny seks

Kobieta marzy o tym, abyś ją do siebie przygarnął, przytulił i zaczął namiętnie całować, błądząc rękami po całym jej ciele. Uwielbiamy być dotykane, pieszczone rękami i ustami i dynamicznie rozbierane. To jest szalenie przyjemne. Podobnie jak czułość okazywana nam podczas seksu. Chcemy, aby było dynamicznie, żywiołowo, a zarazem czule. W łóżku powinno się coś dziać i nie mamy nic przeciwko, aby tempo było tak szybkie i zwariowane, by to mężczyzna doszedł pierwszy. Taki żywiołowy seks jest bardzo podniecający  i szalenie orgazmogenny.

Przenoszenie do łóżka

Kobiety marzą o tym, aby facet podniósł jej i zaniósł na łóżko. Lubimy czuć, że mamy koło siebie silnego mężczyznę. To takie podniecające. Weź ją na ręce i zanieś do łóżka. Jeśli jest szczupła, to masz ułatwione zadanie.

Pocałunki całego ciała

Kobiety lubią być solidnie wycałowane podczas gry wstępnej i seksu. Dlatego całuj ją nie tylko w usta, ale też w szyję, to może ją wręcz doprowadzić do orgazmu, w dekolt, piersi, brzuch, uda i  możesz wrócić do ust.

Głaskanie

Gdy jesteś w niej w pozycji misjonarskiej, możesz ją całować i jednocześnie głaskać po włosach. Kobiety to lubią, jest to dla nich bardzo podniecające i przyjemne. Nie ma w tym nic trudnego, a ile satysfakcji daje kobiecie?

Trzymanie za rękę

Podczas erotycznych uniesień możesz ją trzymać za rękę, to sprawdza się szczególnie podczas gry wstępnej i w pozycjach, w których to ty jesteś na górze. Spleć palce z jej palcami, jak zacznie je zaciskać, to będzie znak, że jest jej z tobą dobrze i przyjąłeś dobre tempo.

Dodaj komentarz