Seks

5 rzeczy, którymi totalnie zaskoczysz faceta w łóżku

5 rzeczy, którymi totalnie zaskoczysz faceta w łóżku

Seks to dobra zabawa, zwłaszcza gdy obie strony są zadowolone z erotycznych igraszek. Okazuje się, że do pełnej satysfakcji kobiety i mężczyźni potrzebują nieco innych czynników. Przedstawiamy 5 rzeczy, którymi totalnie zaskoczysz faceta w łóżku.

Pełne zaangażowanie

Mężczyźni cenią sobie kochanki, które potrafią w pełni zaangażować się w seks. Gdy nie umiesz oprzeć się potrzebie i sama namawiasz go na erotyczne igraszki, bo masz na niego ochotę teraz, to widać, że pożądanie nie jest jednostronne. Gdy dla seksu z nim jesteś w stanie rzucić wszystko, nie odpisywać przyjaciółce, zrezygnować z piwa z kolegą, on jest zadowolony, bo czuje, że figle w łóżku sprawiają ci sporą przyjemność.

Kreatywność

Wymyśl czasem coś ciekawego, zaproponuj seksowny komplet bielizny, wybierz miejsce, w którym będziecie uprawiać seks. Nawet gdy lubisz męską dominację w sypialni, zawsze jest jakieś pole, na którym możesz wykazać swoją pragnienia, coś zainicjować tak, aby on nie czuł, że nie jest jedyną stroną, której zależy na erotycznych igraszkach.

Bezpruderyjność

Gdy nie wstydzisz się swojego ciała, nie chowasz się pod kołdrą i nie zakrywasz się zaraz po seksie, gdy idziesz do łazienki, on widzi, że w pełni siebie akceptujesz. Podobnie gdy nie wstydzisz się powiedzieć, że pragniesz seksu lub nie masz problemów z dźwiękami, jakie wydajesz, nawet gdy jest to tylko lekkie dyszenie.

Radość z dawania przyjemności

Gdy jesteś szczerze zadowolona, gdy twój partner dochodzi, to on czuje, że seks jest fajny. Wiesz, dlaczego tak się dzieje? To bardzo proste. Sama cieszysz się, gdy mężczyzna stara się o ciebie i chce ci sprawić przyjemność w łóżku. Nieważny jest efekt, ważne jest nastawienie. Jeśli i ty jesteś pozytywnie nastawiona i chcesz, aby jemu było dobrze, to on też czuje się szczęśliwy.

Chęć na powtórkę

Jeśli po seksie masz wielką ochotę na powtórkę i nie zasłaniasz się zmęczeniem, bólem głowy etc., to on zapamiętuje cię jako świetną kochankę. Mężczyźni nie lubią kobiet, które odwalają pańszczyznę, idąc z nimi do łóżka. To przecież żadna kara, lecz czysta przyjemność.

Dodaj komentarz