Seks

5 rzeczy, które mężczyzna robiąc po seksie, uszczęśliwia kobietę

zachowanie faceta po seksie

Kobiety to dość specyficzne istoty, często przywiązują większą wagę do tego, co nastąpiło przed i po seksie, niż w jego trakcie. Wbrew pozorom to dobra wiadomość dla mężczyzn, ponieważ jak widać, płeć piękną można uszczęśliwić na wiele sposobów. Niestety, faceci często nie zdają sobie sprawy, że istnieją takie rzeczy, które znacznie podbijają ich atrakcyjność w oczach pań.  Przedstawiamy 5 rzeczy, które mężczyzna robiąc po seksie, uszczęśliwia kobietę.

Komplement nt. urody

Tak, kobiety po seksie pragną usłyszeć coś miłego z ust mężczyzny. Może zabrzmi to nieco próżnie, ale najbardziej cenimy sobie komplementy nt. urody. Chcemy bowiem czuć, że jesteśmy atrakcyjne dla swojego mężczyzny, że ten wciąż nas pożąda i pragnie. Faceci, którzy często prawią komplementy po seksie, sprawiają, że ich partnerki nabierają odwagi w sypialni, ponieważ czują się pewne siebie. Jeśli facet zauważy, że jego kobietę ograniczają jakieś zahamowania, powinien wzmocnić jej samoocenę poprzez miłe słowa. Nawet jeśli ona jest pewna siebie i uważa się za piękną, to prawienie komplementów po seksie powinno wejść ci w nawyk.

5 rzeczy, które mężczyzna robiąc po seksie, uszczęśliwia kobietę. Pocałunki

Uwielbiamy, gdy mężczyzna po seksie nie odwraca się do nas plecami, lecz obsypuje nasze ciało pocałunkami. Buziak w szyję, kark czy plecy jest niezwykle przyjemny i świadczy o czułości. Z kolei namiętny pocałunek w usta sprawia, że możemy doświadczyć ponownej rozkoszy w trakcie, gdy mężczyzna się regeneruje po orgazmie.

Przytulanie

Panowie po udanym seksie na ogół odpływają w krainę Morfeusza.  Tymczasem kobiety pragną czułości. Na szczęście można połączyć jedno z drugim i zasnąć, obejmując partnerkę. To niewątpliwie utwierdzi ją w przekonaniu, że wspólna noc była udana. W ten prosty sposób masz zagwarantowaną powtórkę. Kobieta nie odmówi ci seksu, jeśli czuje, że o nią dbasz i dobrze ją traktujesz.

Czułe wyznania

Kobiety lubią usłyszeć, że są ważne dla mężczyzny.  Jeśli związek jest bardziej zaawansowany, mile widziane są słowa: kocham cię. Jeśli mniej: lubię cię przytulać/jest mi przyjemnie, gdy leżysz obok i jesteś tylko moja. To balsam do kobiecych uszu i libido;)

Zapewnienie, że było miło

Każda kobieta chce wiedzieć, czy mężczyzna jest zadowolony ze wspólnie spędzonej nocy. Czekamy na to, jak facet sam z siebie rzuci:  było świetnie i mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu to powtórzymy;) Kobiety też potrzebują być utwierdzane w przekonaniu, że seks z nimi odpowiada mężczyźnie.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz