Polecamy!

5 powodów, dla których seks z nim jest taki ekscytujący

5 powodów, dla których seks z nim jest taki ekscytujący

Kobiety nie są bardziej oziębłe niż mężczyźni, one po prostu mają więcej potrzeb wymagających zaspokojenia, aby mogły uznać, że seks jest udany i satysfakcjonujący.  Wbrew pozorom, nie chodzi tu  orgazm i bezbłędne odnajdywanie punktu G. Kobietami rządzą emocje, a więc to one muszą pojawić się w trakcie erotycznych igraszek. Przedstawiamy 5 powodów, dla których seks z nim jest taki ekscytujący.

Mocno go kochasz

Seks smakuje najlepiej, gdy uprawiamy go z facetem, którego bardzo mocno kochamy i jesteśmy pewne, że to ten jedyny. Wówczas każdą wspólną noc traktujemy jak wygraną na loterii. Cieszymy się, że mu się podobamy, że on też coś do nas czuje i jest na nas napalony. Poza tym seks zakochanych w sobie osób jest dużo lepszy i wygląda zupełnie inaczej. Królują w nim czułość i namiętność, cała technika schodzi na dalszy plan. Kobiety nie mają wyrzutów sumienia, idąc do łóżka z mężczyzną, którego szczerze kochają. Nie boją się też ewentualnej wpadki. Owszem, antykoncepcja jest dla nich bardzo ważna, ale jeśli zawiedzie, to przynajmniej nie przyjdzie im całe życie użerać się z ojcem dziecka, do którego nic nie czują. Będą musiały stawić czoła licznym problemom wraz z facetem, którego kochają.  Przygodny seks to często ogromny strach i skrępowanie. Boimy się, że on okaże się agresywny, antykoncepcja zawiedzie, a my same zostaniemy z problemem. Do tego dochodzi strach, że on coś skwituje w chamski sposób. Z wyżej wspomnianych powodów większość z nas unika przygodnego seksu. Wolimy poczekać, aż na horyzoncie pojawi się ktoś wartościowy, kogo szczerze pokochamy i z którym będzie nam cudownie w łóżku.

On ewidentnie bardzo się stara

Kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna się stara. Im nie chodzi o efekt końcowy. Ekscytujący jest sam fakt, że on stara się wdrożyć wszystko to, co nam sprawia przyjemność. Doceniamy to, że dba o nastrój, że nas przytula, całuje, dotyka, jest czuły, delikatny tak, jak lubimy. Gdy mężczyzna myśli o naszej przyjemności i stara się, aby było nam dobrze w łóżku, wybiera takie pozycje, które lubimy, to wydaje nam się taki kochany. Czujemy wówczas, że jemu na nas bardzo zależy, a przecież o to nam, kobietom, chodzi w seksie, aby wyrażał on uczucia, a nie był mechaniczną czynnością pozbawioną emocji.

Wasz seks jest pełny czułości

Kobiety lubią czuły seks, dlatego gdy wasz obfituje w takie drobne gesty, czujesz się podekscytowana na samą myśl, że możesz z nim ponownie wylądować w łóżku. Rzeczywiście tego pragniesz całą sobą, bo to czysta przyjemność.

Uwielbiasz jego zapach

Seks jest bardzo ekscytujący, gdy jesteście ze sobą zgrani pod względem biochemicznym. Kobiety potrafią bezbłędnie odczytać za pomocą swojego węchu, czy z tym mężczyzną będzie im po drodze.  Jeśli pachnie im ładnie, mocno go pożądają, a seks staje się nadzwyczaj ekscytujący.

Obydwoje jesteście na siebie bardzo mocno napaleni

Gdy po prostu nie umiecie utrzymać rąk przy sobie, szybko się rozbieracie i namiętnie całujecie, to obydwoje  odurzacie się koktajlem zwanym pożądaniem. Taki seks, nawet jeśli trwa krótko, jest szalenie ekscytujący.

Dodaj komentarz