Seks

5 powodów, dla których powinnaś pochwalić go podczas seksu

jak pochwalić mężczyznę po seksie

Seks wydaje się domeną mężczyzn, tymczasem nie każdy facet ma naturę pewnego siebie ogiera. Kobiety zakładają często, że on wie, jak było fajnie. Tymczasem bywa z tym różnie. Niektórzy mężczyźni potrafią  zamartwiać się całymi dniami, jak wypadli w oczach kobiet.  Przedstawiamy 5 powodów, dla których powinnaś pochwalić go podczas seksu.

 

Aby wiedział, co lubisz

Skąd on ma wiedzieć, że odlatujesz, gdy cię całuje z języczkiem w trakcie penetracji?  Nie jest wróżbitą Maciejem i nie ma szklanej kuli, w której mógłby zobaczyć twoje preferencje. Jeśli powiesz mu, że coś robi rewelacyjnie i w ten sposób rozpala cię do czerwoności, to obydwoje na tym zyskacie. On otrzyma przydatną wiedzę, którą będzie mógł wykorzystać w przyszłości. Ty zyskasz takie rodzaje pieszczot, które cię podniecają i doprowadzają do orgazmu. Mężczyźni często nie wiedzą, że w czymś są naprawdę świetni. Oni naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak kobietę potrafią doprowadzić do szaleństwa mokre, długie i namiętne pocałunki. Jak bardzo rozpala nas pocałunek w szyję. Nie wiedzą też, że lubimy być gładzone po piersiach i całowane w nie. On też może nie mieć zielonego pojęcia, że jest ci bardzo przyjemnie, gdy w pozycji na pieska delikatnie ugniata twoje pośladki.

Aby zyskał pewność, że ci się podobało

On może naprawdę nie odczytać twojej mowy ciała, że jest ci z nim bardzo dobrze. Mężczyźni mają często dość schematyczne podejście do seksu. Orgazm kojarzy im się z jękami i drapaniem po plecach. Drobne westchnienia i inne wyrazy zadowolenia są dla nich niczym język chiński dla przeciętnego Polaka. Nic z tego nie rozumieją. W związku z tym warto wysłać mu prosty komunikat. Z czasem zrozumie, że ty nieco inaczej wyrażasz swoje zadowolenie.

Aby miał ochotę na więcej

Mężczyzna, kiedy wie, że było ci z nim dobrze, powinien nabrać ochoty na więcej. A ty przecież też tego chcesz, więc spróbuj go zachęcić w sensowny sposób.  Najlepiej powiedzieć mu, co z nim lubisz robić i co chcesz spróbować. Dla niemal każdego mężczyzny to największy komplement usłyszeć od kobiety, że ma erotyczne fantazje z nim w roli głównej.

Aby między wami było naprawdę gorąco

Takie bezpośrednie i szczere wyznania powinny podnieść temperaturę w sypialni. Jeśli chcesz doprowadzić do erotycznego wrzenia i spędzić z nim naprawdę upojną noc, nie bój się powiedzieć tego, że było ci z nim fantastycznie.

Aby dodać mu pewności siebie i zachęcić do eksperymentów

Mężczyźni często nie są tak pewni siebie, jeśli chodzi o seks, na jakich się kreują. To tylko zasłona dymna, która ma ukryć ich rzeczywiste skrępowanie. Mówiąc mu, że było ci fajnie, gdy robił to i tamto, dodasz mu pewności siebie i zachęcisz do dalszych eksperymentów, np. seksu na stojąco.

Dodaj komentarz