jak pochwalić mężczyznę po seksie

Seks wydaje się domeną mężczyzn, tymczasem nie każdy facet ma naturę pewnego siebie ogiera. Kobiety zakładają często, że on wie, jak było fajnie. Tymczasem bywa z tym różnie. Niektórzy mężczyźni potrafią  zamartwiać się całymi dniami, jak wypadli w oczach kobiet.  Przedstawiamy 5 powodów, dla których powinnaś pochwalić go podczas seksu.

 

REKLAMA

Aby wiedział, co lubisz

Skąd on ma wiedzieć, że odlatujesz, gdy cię całuje z języczkiem w trakcie penetracji?  Nie jest wróżbitą Maciejem i nie ma szklanej kuli, w której mógłby zobaczyć twoje preferencje. Jeśli powiesz mu, że coś robi rewelacyjnie i w ten sposób rozpala cię do czerwoności, to obydwoje na tym zyskacie. On otrzyma przydatną wiedzę, którą będzie mógł wykorzystać w przyszłości. Ty zyskasz takie rodzaje pieszczot, które cię podniecają i doprowadzają do orgazmu. Mężczyźni często nie wiedzą, że w czymś są naprawdę świetni. Oni naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak kobietę potrafią doprowadzić do szaleństwa mokre, długie i namiętne pocałunki. Jak bardzo rozpala nas pocałunek w szyję. Nie wiedzą też, że lubimy być gładzone po piersiach i całowane w nie. On też może nie mieć zielonego pojęcia, że jest ci bardzo przyjemnie, gdy w pozycji na pieska delikatnie ugniata twoje pośladki.

Aby zyskał pewność, że ci się podobało

On może naprawdę nie odczytać twojej mowy ciała, że jest ci z nim bardzo dobrze. Mężczyźni mają często dość schematyczne podejście do seksu. Orgazm kojarzy im się z jękami i drapaniem po plecach. Drobne westchnienia i inne wyrazy zadowolenia są dla nich niczym język chiński dla przeciętnego Polaka. Nic z tego nie rozumieją. W związku z tym warto wysłać mu prosty komunikat. Z czasem zrozumie, że ty nieco inaczej wyrażasz swoje zadowolenie.

Aby miał ochotę na więcej

Mężczyzna, kiedy wie, że było ci z nim dobrze, powinien nabrać ochoty na więcej. A ty przecież też tego chcesz, więc spróbuj go zachęcić w sensowny sposób.  Najlepiej powiedzieć mu, co z nim lubisz robić i co chcesz spróbować. Dla niemal każdego mężczyzny to największy komplement usłyszeć od kobiety, że ma erotyczne fantazje z nim w roli głównej.

Aby między wami było naprawdę gorąco

Takie bezpośrednie i szczere wyznania powinny podnieść temperaturę w sypialni. Jeśli chcesz doprowadzić do erotycznego wrzenia i spędzić z nim naprawdę upojną noc, nie bój się powiedzieć tego, że było ci z nim fantastycznie.

Aby dodać mu pewności siebie i zachęcić do eksperymentów

Mężczyźni często nie są tak pewni siebie, jeśli chodzi o seks, na jakich się kreują. To tylko zasłona dymna, która ma ukryć ich rzeczywiste skrępowanie. Mówiąc mu, że było ci fajnie, gdy robił to i tamto, dodasz mu pewności siebie i zachęcisz do dalszych eksperymentów, np. seksu na stojąco.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ