5 powodów, dla których powinieneś przestać myśleć o doświadczeniu seksualnym kobiety

doświadczenie seksualne kobiety

Mężczyźni martwią się doświadczeniem seksualnym kobiety zupełnie niepotrzebnie. To, że ona spała już z kimś, a ty tylko z nią, nie znaczy, że jesteś w gorszym położeniu. Spokojnie, nie liczy się ile razy, ale z kim. Przedstawiamy 5 powodów, dla których powinieneś przestać myśleć o doświadczeniu seksualnym kobiety.

Kobiety kierują się emocjami

Dlatego też nie będzie miało dla niej znaczenia, czy masz super technikę, jakie pozycje preferujesz etc. Możesz być mistrzem w tej materii, ale jej nie zadowolisz, chociaż doprowadzić do orgazmu. Możesz się dopiero uczyć i wywoływać u niej efekt wow. W ogóle wszystko zależy od emocji, jakie w niej budzisz. Jeśli ona widzi, że jesteś bardzo napalony, że jej pożądasz, że najchętniej nie wypuszczałbyś jej z łóżka, że chcesz ją dotykać po całym ciele i pieścić, to jest to efekt wow, niezależnie, jaką techniką dysponujesz. Krótko mówiąc, nie spinaj się tym, że przed tobą był ktoś inny, bo teraz to ty wzbudzasz emocje i jesteś absolutnym numerem jeden.

Gdy są z tobą i wzbudzasz w nich pożądanie, nie liczy się nic więcej

Tak, jak wcześniej wspominaliśmy, dla kobiety, która kieruje się emocjami, liczy się tylko tu i teraz. Ona ma gdzieś wszystkich swoich byłych, gdy jest z tobą. Cytując autora pewnej piosenki: „tu nie liczy się nic, liczą się tylko przyspieszone tętna”. Aby ona uznała cię za mistrza ars amandi, musisz wzbudzać w niej przeogromne pożądanie. Jeśli po seksie często wspomina to, jak ją dotykałeś i pragnie więcej, to znaczy, że stałeś się niekwestionowanym numerem jeden i nie jesteś z nikim porównywany.

Pierwsze doświadczenia są mało udane

Ona nawet nie chce myśleć o tym, co było, bo nie zawsze jest to miłe. Pamiętaj, że pierwsze doświadczenia seksualne są dla kobiety z reguły mało udane. Pierwszy raz boli, kolejne są bez wyrazu. Dopiero z czasem ona odkrywa, co lubi i wzrasta w niej zainteresowanie seksem. Jeśli trafiasz na ten moment, to masz szczęście.

Kobiety, gdy się odkochują, seks z eks uważają za mało udany

Dla kobiet seks często jest podszyty emocjami. Gdy one wygasają, seks też jawi się jako niespecjalny, traci swój blask. Zatem możesz być spokojny. Żaden z jej eks nie dorównuje tobie, bo oni już nie budzą żadnych emocji, a ty owszem. Musisz dbać o kobiece emocje – poczucie bycia pożądaną i atrakcyjną, elektryzujący dotyk, grę wstępną pełną czułości.

Boski seks to dla niej gra wstępna i mężczyzna, który ją podnieca

Gra wstępna zawsze będzie dla niej najważniejsza, co nie oznacza, że ona nie lubi penetracji. Zazwyczaj wygląda to tak: gra wstępna jest jak informacja o zgarnięciu kilku milionów w Dużym Lotku, a seks jak korzystanie z nagrody. Jedno i drugie jest przyjemne, ale to pierwsze dostarcza silniejszych emocji. Dla kobiety boski seks to gra wstępna pełna pożądania, czułości i twojego dotyku plus ty jako facet, który niesamowicie ją podnieca.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ