Seks

5 powodów, dla których kobiety lubią kochać się w pozycji na pieska

pozycja na pieska

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają kochać się w pozycji na pieska. Mogłoby się wydawać, że panie potrzebują więcej romantyzmu, a mężczyźni są wzrokowcami, zatem obie płcie powinny wybierać pozycje, w których są zwrócone do siebie twarzami. Przedstawiamy 5 powodów, dla których kobiety lubią kochać się w pozycji na pieska.

Męska dominacja

Kobiety lubią czasem poczuć męską dominację, ale w bezpiecznym zakresie. Jest to szalenie podniecające, zatem pozycja na pieska nie ma sobie równych. To on kontroluje sytuację, dlatego na pieska chcemy kochać się z facetem, któremu ufamy i wiemy, że nie przekroczy naszych granic, zamieniając seks pochwowy w analny.

Głęboka penetracja

W pozycji na pieska on może wejść w ciebie naprawdę głęboko, a to oznacza maksimum doznań. Gdy kochacie się od tyłu, on stymuluje punkt G. Magiczny guziczek rozkoszy, o którym powstało wiele publikacji naukowych. Jeśli do niego dotrze, możesz mieć nieziemski orgazm.

Prostota i wygoda

Seks w tej pozycji zawsze wychodzi. Po pierwsze łatwiej włożyć penisa do pochwy kobiety. Po drugie, mężczyzna nie musi się niczym krępować i może działać swobodnie. To prosta pozycja, która nie wymaga od nas super umiejętności i kondycji. Jest też dość wygodna, łatwo utrzymać w niej równowagę.

Możliwość pieszczenia ręką piersi i pupy

Mężczyzna ma wolną rękę,  którą może bez przeszkód pieścić nasze piersi i pupę.  To nas dodatkowo podkręca i czyni seks przyjemniejszym.  Naprawdę  rytmiczne ugniatanie pośladków przy zachowaniu wyczucia może pomóc kobiecie w osiągnięciu orgazmu. Ugniatanie, nie klapsy czy wyżywanie się na pupie kobiety.  Nie chcemy przemocy, a masażu.

Ta pozycja się sprawdza nawet przy tyłozgięciu macicy

Kobiety, które mają tyłozgięcie macicy, a wbrew pozorom wcale nie jest ich tak mało, w pozycji na pieska nie odczuwają bólu, lecz przyjemną stymulację. Zatem jeśli widzisz, że twoja kobieta nie umie dojść lub ma grymas bólu na twarzy, zmień pozycję na pieska.

Dodaj komentarz