5 powodów, dla których kobiety lubią kochać się w pozycji na pieska

pozycja na pieska

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uwielbiają kochać się w pozycji na pieska. Mogłoby się wydawać, że panie potrzebują więcej romantyzmu, a mężczyźni są wzrokowcami, zatem obie płcie powinny wybierać pozycje, w których są zwrócone do siebie twarzami. Przedstawiamy 5 powodów, dla których kobiety lubią kochać się w pozycji na pieska.

Męska dominacja

Kobiety lubią czasem poczuć męską dominację, ale w bezpiecznym zakresie. Jest to szalenie podniecające, zatem pozycja na pieska nie ma sobie równych. To on kontroluje sytuację, dlatego na pieska chcemy kochać się z facetem, któremu ufamy i wiemy, że nie przekroczy naszych granic, zamieniając seks pochwowy w analny.

Głęboka penetracja

W pozycji na pieska on może wejść w ciebie naprawdę głęboko, a to oznacza maksimum doznań. Gdy kochacie się od tyłu, on stymuluje punkt G. Magiczny guziczek rozkoszy, o którym powstało wiele publikacji naukowych. Jeśli do niego dotrze, możesz mieć nieziemski orgazm.

Prostota i wygoda

Seks w tej pozycji zawsze wychodzi. Po pierwsze łatwiej włożyć penisa do pochwy kobiety. Po drugie, mężczyzna nie musi się niczym krępować i może działać swobodnie. To prosta pozycja, która nie wymaga od nas super umiejętności i kondycji. Jest też dość wygodna, łatwo utrzymać w niej równowagę.

Możliwość pieszczenia ręką piersi i pupy

Mężczyzna ma wolną rękę,  którą może bez przeszkód pieścić nasze piersi i pupę.  To nas dodatkowo podkręca i czyni seks przyjemniejszym.  Naprawdę  rytmiczne ugniatanie pośladków przy zachowaniu wyczucia może pomóc kobiecie w osiągnięciu orgazmu. Ugniatanie, nie klapsy czy wyżywanie się na pupie kobiety.  Nie chcemy przemocy, a masażu.

Ta pozycja się sprawdza nawet przy tyłozgięciu macicy

Kobiety, które mają tyłozgięcie macicy, a wbrew pozorom wcale nie jest ich tak mało, w pozycji na pieska nie odczuwają bólu, lecz przyjemną stymulację. Zatem jeśli widzisz, że twoja kobieta nie umie dojść lub ma grymas bólu na twarzy, zmień pozycję na pieska.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ