Miłość i związki

5 oznak, że warto dać szansę tej znajomości

5 oznak, że warto dać szansę tej znajomości

Nie zawsze relacje damsko-męskie układają się od razu tak, jak sobie tego życzymy.  Czasem na początku boimy się bliskości, potem ten lęk znika. Kiedy indziej górę bierze niska samoocena. Albo wstydzimy się, że źle wypadliśmy przed druga osobą. Przedstawiamy 5 oznak, że warto dać szansę tej znajomości.

Jesteście ze sobą bardzo szczęśliwi

Jeśli świetnie się ze sobą bawicie, lubicie spędzać razem czas, wciąż się do siebie uśmiechacie, nie brakuje wam tematów do rozmów, to warto dać sobie szansę. Tylko z osobą, przy której jesteśmy szczęśliwi, możemy stworzyć udany związek. Nie ma sensu kierować się zdrowym rozsądkiem, lecz sercem. Różnica wieku to żaden problem. O wiele ważniejsze jest to, że spędzany wspólnie czas stanowi źródło szczęścia.

Lubicie swoją bliskość fizyczną

Nie warto angażować się w relacje, w których istnieje blokada przy bliskości fizycznej, w tym przytulaniu. Jeśli natomiast bardzo lubicie swoją bliskość, chwile, kiedy się obejmujecie są dla was bardzo przyjemne, to znak, że może z tego wyniknąć coś bardzo dobrego.

Zależy wam na sobie

Czasem tak jest, że na początku nie idzie się zgadać, nie jest wam ze sobą po drodze lub zwyczajnie nie dojrzeliście do pewnych decyzji. Z czasem jednak okazuje się, że jesteście gotowi na związek. Jeśli wciąż wam na sobie zależy, dajcie sobie szansę.

Szanujecie się

To podstawa dawania sobie kolejnej szansy. Nie daje się jej osobie, która nas poniżała czy stosowała wobec nas przemoc. Jeśli natomiast zawsze między wami panowała atmosfera szacunku, byliście wobec siebie kulturalni, to ma to oczywiście sens.

Uważacie, że to najlepsza osoba, jaką poznaliście

Czasem stwierdzacie, że ten facet to najlepsze, co was spotkało. Żaden inny mu nie dorównuje, bo nikt nie jest tak troskliwy, czuły i nie daje nam takiego poczucia bezpieczeństwa. Temu jedynemu zawsze warto dać szansę.

Dodaj komentarz