Miłość i związki

5 oznak, że to było wasze ostatnie spotkanie

ostatnie spotkanie

Zastanawiasz się, czy to było wasze ostatnie spotkanie? Podświadomie czujesz, że wasza znajomość właśnie dobiegła końca i nic jej nie uratuje? Przedstawiamy 5 oznak, że to było wasze ostatnie spotkanie.

Sztywna atmosfera

Jeśli atmosfera jest tak sztywna, że masz ochotę uciec, gdzie pieprz rośnie, to coś jest na rzeczy. Czasem po prostu czujemy, że dzieje się coś złego, gdy druga strona zamienia się w sopel lodu.  Nie ma miejsca na żarty, czułość, rozmowę. Jeśli czujesz się jak mała dziewczynka, która właśnie została ukarana wysłaniem do emocjonalnego kąta za ohydne zachowanie, to znak, że relacja z tym facetem dobiegła końca.

Brak czułości

Jeśli nie umiecie się pocałować, przytulić ani zrobić nic miłego dla siebie, to znak, że ta znajomość mocno szwankuje. Zwłaszcza na początku trudno odkleić od siebie ręce, nawet jeśli jest to relacja o dość płytkiej podstawie i wyłącznie fizycznym przyciąganiu.

Chęć jak najszybszego rozstania się

Jeśli obydwoje marzycie o tym, aby nastał poranek i godzina rozłąki, to znak, że coś poszło nie tak. Tak samo, gdy leżąc z nim, marzysz o tym, aby jak najszybciej pogadać z przyjaciółką i zwyczajnie się do niej przytulić. To nie musi od razu oznaczać, że facet zrobił coś ohydnego i niewybaczalnego, ale po prostu coś tu nie gra.

Brak kontaktu po spotkaniu

Jeśli obie strony unikają kontaktu po spotkaniu, nie dążą do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji etc., to bardzo zły znak. Oznacza to, że coś poszło nie tak, oddaliliście się od siebie emocjonalnie i nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Brak poczucia wyjątkowości

Jeśli przy nim nie czujesz się wyjątkowa, atrakcyjna itp., to znak, że czegoś ci wyraźnie brakuje. On w ogóle się nie stara nawet w tak skromnym zakresie, żeby zaciągnąć cię w przyszłości ponownie do łóżka.  Facet, który widzi w tobie kandydatkę na okazjonalny seks zadba o to, aby było ci choć trochę przyjemnie.

Dodaj komentarz