Seks

5 oznak, że stworzycie udaną relację typu przyjaciel z erotycznym bonusem

przyjaźń z erotycznym bonusem

Przyjaciel z erotycznym bonusem to coraz częściej wybierany układ. Żyjemy w zwariowanych czasach, nie mamy zbyt wiele czasu na budowanie związku, ale mamy potrzeby seksualne. Chcemy rozładować erotyczne napięcie i coraz częściej decydujemy się na czysty seks z przyjacielem.  Zastanawiasz się, czy ten rodzaj relacji wam wyjdzie? Przedstawiamy 5 oznak, że stworzycie udaną relację typu przyjaciel z erotycznym bonusem.

Potraficie trzymać emocje na wodzy

Dystans to podstawa udanej relacji typu friends with benefits. Jeśli potraficie podejść do sprawy na chłodno i powiedzieć sobie wprost, że tylko uprawiacie ze sobą seks i nie ma żadnych szans na związek, to nadajecie się na przyjaciół z erotycznym bonusem. To idealny układ dla dorosłych ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia. Utrzymanie relacji typu friends with benefits jest możliwe wtedy, gdy wiesz, na czym stoisz. Jeśli on powiedział ci wprost, że nic do ciebie nie czuje, ale jest mu miło z tobą w łóżku, a ty stwierdzasz, że też chcesz czerpać czystą przyjemność i potrafisz utrzymać emocje na wodzy, to super.

5 oznak, że stworzycie udaną relację typu przyjaciel z erotycznym bonusem. Nie macie do siebie pretensji

On nie odpisuje, nie oddzwania, wychodzi na imprezę ze znajomymi, a ty po prostu przyjmujesz to do wiadomości i nie robisz mu wyrzutów. Skupiasz się na swoim życiu, dobrze się przy tym bawisz i cała sytuacja w ogóle cię nie rusza.  Jeśli to działa w obie strony, to znaczy, że szanujecie swoją przestrzeń i wolność. Jednocześnie nie oczekujecie od drugiej strony więcej, niż ona chce wam dać.

Czujecie do siebie pociąg fizyczny

Skoro macie się świetnie bawić w łóżku, to musicie czuć do siebie stosunkowo silny pociąg fizyczny. Jeśli on cię w ogóle nie podnieca lub ty nie kręcisz jego, to nic z tego nie wyjdzie, nawet jeśli zmagasz się z silnym napięciem seksualnym, które chcesz jak najszybciej rozładować.  Jeśli jego dotyk jest dla ciebie podniecający, to znak, że wasza relacja ma spore szanse przerodzić się w udaną przyjaźń z erotycznym bonusem.

Czujecie się swobodnie w swoim towarzystwie

To ważne, abyś nie czuła się przy nim skrępowana, bo nic z tego nie wyjdzie. Po pierwsze, aby seks był udany, musisz czuć się przy nim swobodnie, aby umieć czerpać satysfakcję z erotycznych igraszek. Jeśli wstydzisz się przed nim rozebrać lub po wszystkim zwyczajnie nie potrafisz się spotkać, żeby wyjść na piwo i normalnie porozmawiać, to przyjaźń z erotycznym bonusem nie jest dla ciebie.

Macie podobne temperamenty seksualne

Jeśli przyjaźń z erotycznym bonusem ma być udana, powinniście mieć podobne potrzeby. Jeśli ty lubisz często uprawiać seks, a on niekoniecznie, to macie mały problem. Wasze oczekiwania dość mocno się rozjeżdżają.

Dodaj komentarz