Miłość i związki

5 oznak, że na pewno jej się podobasz i cię akceptuje

atrakcyjny facet

Zastanawiasz się, czy ona akceptuje cię takim, jakim jesteś? Czy jesteś dla niej wystarczająco przystojny, czy czegoś ci brakuje?  Przedstawiamy 5 oznak, że na pewno jej się podobasz i cię akceptuje.

Lubi, gdy ją dotykasz

Gdybyś nie budził w niej pożądania, to nie pozwoliłaby na to, abyś ją dotykał. Kobiety bardzo nie lubią, gdy obejmuje je facet, który nie jest w ich typie. Od razu uciekają od takowych. Jeśli ona pozwala ci się dotykać w pasie, pod biustem, chwytać za pupę, to jej się podobasz. Nie ma bata. Inaczej nie pozwoliłaby sobie na gesty, które mają podtekst seksualny, bo nie chciałaby wylądować w łóżku z kimś, kto nie odpowiada jej z wyglądu.

5 oznak, że na pewno jej się podobasz i cię akceptuje. Chętnie się do ciebie przytula

Gdy kobieta przytula się do mężczyzny, to uważa go za swój ideał.  Inaczej by nie pozwoliła sobie na taką czułość. Musisz jej się bardzo podobać i dawać jej poczucie bezpieczeństwa. Ty też nie przytulałbyś się do kobiety, którą uważasz za nieatrakcyjną fizycznie.

Nie musisz jej długo namawiać na seks

Po tym widać jak na dłoni, że jesteś w jej typie. Pamiętaj, że kobiety mają różny gust. Jedne mają słabość do szczupłych mężczyzn, drugie do szczupłych ale wyrzeźbionych, a trzecie lubią jeszcze inny typ budowy ciała. Jeśli jesteś dla niej przystojny i atrakcyjny fizyczny nie napotkasz problemu z namawianiem jej na seks. To wyjdzie naturalnie, gdy wyjdziesz z drobną inicjatywą, ona zareaguje pozytywnie i wszystko samo się potoczy.  Pamiętaj, że kobiety nie chcą pokazywać się nago facetom, którzy ich nie kręcą. One też boją się oceny.

Lubi cię dotykać i całować podczas erotycznych igraszek

Jeśli ona lubi cię całować podczas seksu – w szyję, kark, cokolwiek, to najlepszy znak, że jesteś ewidentnie w jej typie. Kobiety są wybredne i nie zadowalają się półśrodkami. Facet albo im się bardzo podoba i chcą się z nim kochać, albo nie pozwalają się nawet objąć w pasie.

Nie ukrywa cię przed światem i pokazuje się z tobą na ulicy

To znaczy, że nie wstydzi się przekazać światu wiadomości, że się spotykacie. Wręcz przeciwnie, chciałaby się tobą pochwalić przed znajomymi i rodziną. Jeśli wychodzi z tobą na miasto, pozwala się obejmować i całować w miejscach publicznych, to chyba nie masz wątpliwości, że jesteś dla niej atrakcyjny.

Dodaj komentarz