Seks

5 oznak, że ona jest z ciebie zadowolona jako kochanka

5 oznak, że ona jest z ciebie zadowolona jako kochanka

Bycie perfekcyjnym kochankiem to marzenie większości mężczyzn. Panowie często jednak boją się tego, jak w rzeczywistości wypadają w łóżku. Kolegom można wmówić wszystko, ale od reakcji kobiety w dużej mierze zależy poziom zadowolenia mężczyzn z ich życia seksualnego. Przedstawiamy 5 oznak, że ona jest z ciebie zadowolona jako kochanka.

Lubi się do ciebie przytulać

To bardzo dobra probierz dla łączącej was relacji. Tam, gdzie jest satysfakcja z życia seksualnego, pociąg fizyczny oraz bliskość emocjonalna, naturalnie pojawia się chęć przytulania. Jeśli coś szwankuje, np. życie erotyczne odbiega od tego, czego pragniemy, to zanika chęć bliskości fizycznej oraz czułości. Zatem, gdy ona chce się przytulić, to zawsze jest dobry znak świadczący o tym, że relacja rozwija się we właściwym kierunku.

Stara się wyglądać dla ciebie atrakcyjnie

Gdy kobieta jest zadowolona ze swojego faceta jako kochanka, to będzie chciała, aby on też był zadowolony. W takich sytuacjach ona stara się być dla niego atrakcyjna, założyć jakąś fajną bieliznę etc. Gdy seks jest daleki od naszych oczekiwań, to nie czujemy też potrzeby starania się dla mężczyzny.

Pozytywnie reaguje, gdy dążysz do seksu

Kobiety, gdy nie są zadowolone z życia erotycznego, unikają zbliżeń. Jeśli ona reaguje pozytywnie, gdy zaczynasz ją dotykać i całować, to znaczy, że cię pragnie, bo dla niej jesteś świetnym kochankiem. Zaniepokoić zawsze powinny cię wszystkie sytuacje, w których ona zabiera twoją rękę ze swoich bioder czy piersi lub nie chce się całować.

Chwali cię

Jeśli kobieta mówi, że jest jej miło i przyjemnie, to na pewno tak jest. Panie nie mają tendencji do chwalenia mężczyzn na wyrost. Robią to, gdy ci naprawdę na to zasłużą.

Po seksie chce z tobą rozmawiać tak jak zawsze

Gdyby coś było z nim nie tak, ona rozmawiałaby z tobą półsłówkami albo wcale. Tak reagują kobiety, gdy coś im nie podpasuje. Ale jeśli ona zachowuje się tak jak wcześniej, chętnie rozmawia z tobą i dopytuje cię o różne rzeczy, to znaczy, że nie chowa do ciebie żadnej urazy.

Dodaj komentarz