Miłość i związki

5 oznak, że możesz zapomnieć o kompleksach w relacji z kobietą

5 oznak, że możesz zapomnieć o kompleksach w relacji z kobietą

Nie tylko kobiety mają ogromne kompleksy dotyczące wyglądu, problem ten, choć w nieco innym ujęciu, dotyczy także mężczyzn. Podczas gdy kobiety najczęściej martwią się, czy facet zaakceptuje ich figurę, o tyle panowie mają nieco inne dylematy. Przedstawiamy 5 oznak, że możesz zapomnieć o kompleksach w relacji z kobietą.

Ona wciąż utrzymuje z tobą kontakt

Gdyby cokolwiek jej w tobie nie pasowało, począwszy od wyglądu, poprzez pracę, a na zachowaniu skończywszy, to z pewnością nie chciałaby z tobą rozmawiać. Jeśli kontakt jest dalej podtrzymywany za pomocą pretekstów i nie tylko, możesz spać spokojnie. Musiałeś jej wpaść w oko i spodobać się taki, jaki jesteś. Więcej wiary w siebie:)

Ona chce się z tobą widywać

Gdyby coś było nie tak, to nie proponowałaby ci spotkań. Musisz jej się podobać z wyglądu, zachowania, charakteru i osobowości, skoro zaprasza cię w różne miejsca. Zapomnij na chwilę o kompleksach. Czy chcesz, aby przez nie przemknęły ci przez palce najpiękniejsze rzeczy?

Ona pozwala się dotykać

Gdybyś jej się nie podobał z wyglądu lub seks z tobą był naprawdę kiepski, to ona nie pozwalałby się dotykać. Jeśli możesz ją przytulić, objąć w pasie, chwycić za rękę, pocałować etc., to wiedz, że nie masz czym się przejmować. Lepiej abyś zastanowił się nad tym, jak możecie spędzić razem czas w miłej atmosferze.

Wasz seks doczekał się powtórki

Czysta logika, gdybyś był beznadziejnym kochankiem, ona nawet nie dałaby się zaprosić. A skoro się dała i seks doczekał się powtórki, to znaczy, że pierwsza wspólna noc była udana. Jak po drugiej nie uciekła do domu, także nie masz powodów do obaw.

Ona szuka w tobie poczucia bezpieczeństwa

Dlatego po seksie lubi kłaść głowę na twojej klacie. To znaczy, że czuje się przy tobie dobrze i komfortowo. Ciesz się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, czyli ku związkowi z regularnym seksem. Nie ma co nieustannie myśleć o swoich kompleksach. Niczego ci nie brakuje, skoro taka kobieta jak ona jest tobą szczerze zainteresowana.

Komentarze

Zostaw komentarz