Seks

5 oznak, że kobieta dobrze wspomina seks z tobą

nieziemski seks

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni nierzadko boją się, jaką ocenę wystawi im druga strona po wspólnej nocy. Panie boją się krytycznego spojrzenia wybranka na ich ciało – tam ma za dużo, tam ma za mało, nie ten kształt. Z kolei mężczyźni nie zawsze są pewni, czy spisali się w łóżku. Oto 5 oznak, że kobieta dobrze wspomina seks z tobą.

Chce to powtórzyć

Nikt o zdrowych zmysłach nie chce powtórzyć tego, co było złe, bolesne, słabe czy też nieprzyjemne. Kobieta także postępuje logicznie i kieruje się podstawowymi mechanizmami obronnymi. Jeśli po wspólnej nocy otrzymujesz sygnały, najczęściej delikatne sugestie, że ona chce to powtórzyć, to znaczy, że było jej z tobą dobrze. Pamiętaj, że pojęcie przyjemności jest bardzo subiektywne i względne. Ty możesz mieć wrażenie, że coś spaliłeś, a ona może uważać, że wypadłeś rewelacyjnie, bo zrobiłeś coś, co ona bardzo lubi. Np. byłeś pierwszym facetem, który zadbał o długą grę wstępną albo świetnie całujesz.

Mówi wprost, że to było miłe przeżycie

Jeśli kobieta mówi wprost, że miło wspomina wspólną noc i niczego nie żałuje, to tak jest. Panie rzadko kłamią w tej materii. Częściej przyznają się do tego, że wspólną noc postrzegają jako błąd. Jeśli ona tak tego nie widzi, to znaczy, że jej się zwyczajnie podobało.

5 oznak, że kobieta dobrze wspomina seks z tobą. Została na noc

Umówmy się, jeśli seks jest kiepski, to zażenowanie jest silne i obustronne. Masz ochotę jak najszybciej oczyścić atmosferę, zmienić klimat i po prostu wyjść. Kobieta nie zostanie na noc, jeśli coś poszło nie tak. Byłeś za mało delikatny, nie potrafiłeś stanąć na wysokości zadania etc. Jeśli ona zostaje na noc, to jest twoje zwycięstwo. Znaczy, że wypadłeś dobrze, a atmosfera wciąż jest przyjemna.

Po seksie chętnie się przytulała

Kobiety odruchowo odpychają od siebie mężczyznę, gdy są na niego o coś złe. Chodzi im o ostatnią sprzeczkę, niewyjaśnione spóźnienie, fakt, że on zapomniał o wspólnej rocznicy, był za brutalny, nie zadbał o obopólną przyjemność. Jeśli kobieta chętnie się przytula, to znaczy, że seks był dobry.

Między wierszami wspomina, że lubi twój dotyk

Kobieta musi polubić dotyk mężczyzny. Można znać mnóstwo erotycznych sztuczek, ale ona musi czuć frajdę i ten rozkoszny dreszczyk, gdy dotykasz jej skórę. Jeśli ona wspomina w sposób subtelny, że lubi twoją bliskość i dotyk, to znaczy, że sprawdzasz się jako kochanek. Kobiety często ujmują to dość subtelnie w słowa. Mówią, że lubią być przytulane, całowane, obejmowane. Wszystko jedno, jakiego słowa użyją, oznacza to, że lubią dotyk tego konkretnego faceta i ma on ogromną przewagę nad wszystkimi samcami w okolicy.

Dodaj komentarz