Miłość i związki

5 oznak, że kobiecie zależy na mężczyźnie

5 oznak, że kobiecie zależy na mężczyźnie

Relacje damsko-męskie zawsze niosą ze sobą pewną dozę niepewności. Mężczyznom bardzo trudno jest rozeznać się w intencjach kobiet. Panowie często nie wiedzą, czego tak właściwie od nich chcemy. To, co dla pań jest ewidentnym sygnałem świadczącym o zainteresowaniu, dla facetów może być tylko chęcią miłego spędzenia czasu. Przedstawiamy 5 oznak, że kobiecie zależy na mężczyźnie.

Lubi się do niego tulić, szuka w nim swojego obrońcy

Kobiety, które traktują znajomość z facetem jako coś przelotnego, z reguły unikają przytulania, bo towarzyszy mu pewien dyskomfort. Panie doskonale znają ten mechanizm i wiedzą, z czym się łączy. Dlatego też, gdy słyszą, że jakaś koleżanka kazała facetowi wracać do siebie po seksie, bo chciała się wyspać przed podróżą, to wiedzą, że nie chciała się z nim przytulać ani rozmawiać, bo nie jest on dla niej ważny. Traktuje go dość przelotnie. Po prostu wiele z nas automatycznie unika przytulania i bliskości z mężczyznami, na których nam nie zależy. Nieświadomie też lgniemy do facetów, których traktujemy poważnie, darzymy ich głębszym uczuciem. Lubimy się do nich tulić, czujemy się przy nich bezpiecznie i chcemy, aby nas odprowadzali wieczorem.

Przed i po seksie tak samo chce z nim rozmawiać

Kobiety są bardziej rozmowne, ale gdy nie traktują faceta serio, to też nie przejawiają zbytnego gadulstwa. Nie dopytują o jego plany na święta, pracę, auto, rodzinę, miejsca, które chciałby odwiedzić. Jeśli więc kobiecie zależy cały czas na rozmowie, to znaczy, że chce lepiej poznać faceta, bo jest dla niej ważny.

Martwi się jego siniakami, zadrapaniami

Bo boi się, że mógł zrobić sobie krzywdę. Chce wiedzieć o wszystkich ważnych wydarzeniach z jego życia. Szczerze się o niego martwi i nie chce, żeby mu się przytrafiło coś złego. Jest to naturalna reakcja, gdy kobiecie naprawdę zależy na facecie. Nie powinien zatem wkurzać się, że ona się o niego martwi jak matka, tylko uznać to za pozytyw.

Szuka pretekstów do kontaktu z nim

Gdy kobiecie zależy na facecie, może mieć problem, by się przełamać do kontaktu z nim, ale w końcu to zrobi, wymyślając jakiś pretekst. Panie są w tym prawdziwymi mistrzyniami, ich pomysłowość nie zna granic. Dlatego nie oceniaj aż tak bardzo treści wiadomości, po prostu potraktuj to jako próbę kontaktu.

Chce lepiej poznać jego bliskich

Jeśli kobiecie zależy na facecie, będzie chciała lepiej poznać jego przyjaciół i rodzinę. Może chcieć nawiązać kontakt z rodzeństwem faceta, aby lepiej ich poznać. Jej zainteresowanie wynika z uczuć, jakie w kobiecie wzbudza mężczyzna. Jest to jak najbardziej dobry znak.

Dodaj komentarz