Miłość i związki

5 oznak, że jesteś dla niej idealnym kochankiem

idealny kochanek

Zastanawiasz, jak twoje umiejętności seksualne ocenia kobieta? Chcesz wiedzieć, czy sprawdzasz się w roli kochanka? Zwróć uwagę na jej gesty. Nie musisz pytać wprost. Oto 5 oznak, że jesteś dla niej idealnym kochankiem.

Wasze pocałunki są namiętne

Jeśli jesteś idealnym kochankiem i naprawdę mocno ją pociągasz, doprowadzając do ekstazy, ona będzie odwzajemniać twoje namiętne pocałunki i dążyć do tego, aby były jak najdłuższe. Niby drobiazg, ale kobiety mają bardziej rozwiniętą psychikę. Jeśli ona nie czuje chemii i jej nie kręcisz, to pocałunki będą krótkie lub mało namiętne, ona też nie okaże zbyt dużego zaangażowania. Mokre, głębokie pocałunki z języczkiem są zarezerwowane tylko dla mężczyzny, który rozpala kobietę do czerwoności. Już jego dotyk, nawet poprzez materiał, wywołuje w nas przyjemne dreszcze.

Ona całuje cię po karku, szyi i klacie

To wyraz, że bardzo ją kręcisz i jest jej z tobą bardzo dobrze. Kobiety nie są  tak wylewne, gdy facet nie jest w ich typie lub robi w łóżku coś, czego nie lubią. Takie czułości stanowią wyraz pożądania, jakie w niej wzbudzasz, tego, że jesteś dla niej ważny i bardzo podobają jej się wasze erotyczne igraszki.

W trakcie mocno się do ciebie tuli

Ona w trakcie gry wstępnej lub finału lubi do ciebie ściśle przylegać, wtula się w ciebie i chce się namiętnie całować? To znaczy, że jest jej z tobą bardzo dobrze. Im większy dystans fizyczny między wami i mniej czułości z jej strony, tym większy powód do niepokoju. Być może robisz coś, czego ona nie lubi, dlatego reaguje mało entuzjastycznie.  Krótko mówiąc, jeśli ona silnie się w ciebie wtula i chce się namiętnie całować, to masz powód do zadowolenia. Jesteś dla niej idealnym kochankiem, który dostarcza jej mnóstwo przyjemności.

Nie wyrywa się, gdy tulisz ją po

Jest już po, zwróć uwagę na jej zachowanie. Jeśli sprawdziłeś się jako kochanek, to ona będzie chciała, żebyś ją przytulił, pocałował, dotykał. Sama też chętnie delikatnie pogłaszcze cię po plecach. Jeśli zrobiłeś coś nie tak, powstanie dystans, ona zacznie się wyrywać lub będzie wolała wrócić do siebie.

Nie protestuje, gdy podczas snu trzymasz ją za piersi, pupę, miejsca intymne

Zasypiacie wtuleni w siebie, jeśli kobieta nie ma nic przeciwko temu, abyś trzymał ręce na jej piersiach, pupie czy w miejscach intymnych, to znaczy, że dobrze wspomina wasze erotyczne igraszki. Podświadomie w ten sposób pokazuje ci, że masz zielone światło i możesz liczyć na powtórkę rano.  Jeśli ona zrzuca twoje ręce, to prawdopodobnie nie chce, żebyś się rozochocił i ponownie dążył do seksu, który nie jest dla niej tak przyjemny jak dla ciebie.

Dodaj komentarz