Seks

5 najczęstszych fetyszy kobiet

fetysze kobiet

Fetysze mężczyzn w głównej mierze ograniczają się do elementów kobiecej garderoby i stóp pań. Wprawdzie faceci częściej mają swoje fetysze niż płeć piękna, ale to kobiety wykazują się tutaj większą kreatywnością. Przedstawiamy 5 najczęstszych fetyszy kobiet.

Męski pot

Z badań przeprowadzonych przez seksuologów wynika, że to najczęściej spotykany kobiecy fetysz. Nie chodzi o to, że panie lubią nieumytych mężczyzn i podoba im się każdy pot. Tu bardziej chodzi o przytulanie się do faceta spoconego po seksie. Męski pot mówi nam dużo na temat wybranka. W ogóle na jego podstawie wiele pań dokonuje decyzji co do dalszych losów znajomości.  Jeśli męski pot nie odpowiada kobiecie, to znaczy, że z tej relacji erotycznych igraszek nie będzie. Analogicznie, czasem jego zapach wydaje się kobiecie tak atrakcyjny, że nie może przestać pragnąć danego faceta.

Zarost na twarzy

Panie kręci też męski zarost. Gęsty, najlepiej ciemny i zadbany.  Podświadomie kojarzy nam się z męskością, dużymi pokładami testosteronu etc. Kobiety też cenią sobie dymorfizm płciowy, a zarost dodaje panom męskości.  Oczywiście istnieją zwolenniczki gładko ogolonej twarzy, ale jest ich dużo mniej.

Owłosione, męskie nogi

Niektóre panie nie potrafią oderwać oczu od męskich nóg. Co tu dużo mówić, preferencje bywają różne.  Niemniej na ich podstawie można wnioskować na temat zdrowia i sprawności mężczyzny. Po nogach niektórych mężczyzn widać, że za dużo grają na komputerze i niezdrowo się odżywiają. Grube, męskie nogi  nie są zbyt pociągające.  Podobnie jak te słabo owłosione. Duża ilość włosków na stosunkowo szczupłych męskich nogach to doskonały wabik na niektóre panie. Ich właściciel kojarzy się z 100-procentowym mężczyzną.

5 najczęstszych fetyszy kobiet. Włosy na klacie

Owłosiona klata to również cecha typowo męska, która świadczy o wysokim poziomie testosteronu w organizmie faceta. Pamiętajmy, że kobiety kręcą mężczyźni, którzy wyglądają adekwatnie do swojej płci. Nie szukamy faceta o gładko wygolonym ciele, bo wydaje nam się to zaprzeczeniem męskości.

Męskie pośladki

Panie bardzo lubią męskie pośladki, w ogóle to część ciała, na którą zwracają uwagę już na wstępnym etapie znajomości.  Podczas erotycznych uniesień fajnie jest mieć za co złapać;) Poza tym wyrzeźbione, męskie pośladki kojarzą się ze świetnym kochankiem, który doskonale radzi sobie w łóżku.

Dodaj komentarz