Seks

5 miejsc, w których możesz uprawiać z nią seks latem

seks w plenerze

Seks latem zyskuje zupełnie nowe oblicze. Możecie postawić na spontaniczność i zamiast robić to w łóżku, zmienić scenerię na bardziej romantyczną. Co ciekawe, stroną marzącą o tym, aby wyjść z sypialni, są kobiety. Przedstawiamy 5 miejsc, w których możesz uprawiać z nią seks latem.

Samochód

Seks w samochodzie niesie ze sobą trochę adrenaliny. Nic dziwnego, że na samą myśl o tym, że zrobimy coś nieszablonowego, czujemy narastające podniecenie. Seks w samochodzie to świetny pomysł latem. Ona ma na sobie zwiewną sukienkę, wystarczy zaparkować w jakimś ustronnym miejscu i można się kochać bez pełnego rozbierania się. Czyż nie brzmi to podniecająco?

Pole

Seks na sianie to kolejna często spotykana wśród kobiet fantazja. Panie pragną kochać się na polu, w stajni, w jakimś rolniczym magazynku. Może seks na sianie nie należy do szczególnie wygodnych, ale ma w sobie coś pierwotnego i spontanicznego, co podnieca panie. Kobiety mają słabość do seksu na łonie natury. Może warto zatem przetestować tę opcję?

Las

Seks w lesie również jest podniecający, trzeba tylko wybrać jakieś ustronne miejsce wolne od gapiów i potencjalnych niebezpieczeństw. W lesie najlepiej uprawiać seks od tyłu. Ona opiera się w sukience o drzewo, on podnosi ją i wchodzi w nią od tyłu. Taka przygoda pozostanie w pamięci na zawsze.

Łąka nad rzeką

Nie musicie jechać do lasu, by uprawiać nieziemski seks. Wystarczy wam łąka nad rzeką wolna od ciekawskich spojrzeń, koc i najlepiej, aby ona miała na sobie sukienkę lub spódniczkę, to sporo ułatwia. Seks nad łąką jest bardzo romantyczny i podniecający.

Prysznic

Gdy żar leje się z nieba, warto pomyśleć o seksie pod prysznicem. Zapewni wam ochłodę i dodatkowe bodźce, które mogą wam ułatwić osiągnięcie orgazmu. Już sam fakt, że wyszliście poza łóżko potrafi zdziałać cuda.

Dodaj komentarz