Miłość i związki

5 dowodów, że ona więcej sama do ciebie nie napisze

ona sama do ciebie nie napisze

Mężczyźni często narzekają, że to tylko oni podtrzymują kontakt, kobieta praktycznie sama nie wychodzi z żadną inicjatywą. Tymczasem, gdy natrafiają na kobietę, która potrafi odezwać się sama, skopują sprawę dokumentnie. Przedstawiamy 5 dowodów, że ona więcej sama do ciebie nie napisze.

Już od dawna milczy

Jeśli ona wcześniej odzywała się w miarę regularnie, a teraz milczy i jest to dość zaskakujące zachowanie jak na jej dotychczasową postawę, to raczej sama się już nie odezwie.  Prawdopodobnie coś skopałeś i ona stwierdziła, że ma dość twojego idiotycznego zachowania.

Nie okazuje ci zainteresowania na portalach społecznościowych

Już od dawna nie lubi twoich zdjęć, statusów, niczego nie komentuje etc.  Widać, że straciła zainteresowanie tym, co wrzucasz do sieci. To prawdopodobnie efekt twojego niewłaściwego zachowania. Ona uznała, że szkoda na ciebie czasu.

Sprawia wrażenie wkurzonej

Wyprowadziłeś ją z równowagi i widać, że ona ma do ciebie ogromny żal. Mężczyźni czasem zachowują się jak mistrzowie samozaorania. Nie odbierają telefonów, nie odpisują, nie umieją przytulić kobiety, gdy tego potrzebuje. Nic dziwnego, że ona w końcu się wkurza i stwierdza, że więcej sama nie napisze.

Nie lubi się narzucać

Znasz już jej charakter. To nie jest nachalny typ, który wchodzi oknem, gdy zatrzaśniesz mu drzwi pod nosem. Nigdy ci się nie narzucała, bo zwyczajnie tego nie lubi. Szanuje twoją wolę i decyzję. Skoro nie chcesz z nią rozmawiać, to nie będzie cię do tego zmuszać, bo i po co?

Sam wiesz, że masz coś na sumieniu

Wiesz, że popełniłeś szereg błędów w stosunku do niej. Niejedna by ci za to nagadała mocno do słuchu. Ona tego nie zrobiła, ale postanowiła się wycofać i więcej nie wychodzić z inicjatywą. Co tu dużo mówić, zawaliłeś na całej linii.

Jeśli czujesz, że ona się więcej nie odezwie, bo spełnia większość powyższych punktów, musisz sam wyjść z inicjatywą. Niestety, nie ma tak dobrze. Sam zepsułeś, to sam to naprawisz. Chyba że ci nie zależy, to już inna para kaloszy.  Jeśli jednak wciąż ci zależy, to napraw to, co sam zawaliłeś.  Napisz do niej pierwszy lub zadzwoń. To jeszcze  nic nie znaczy. Jak napiszesz do niej: co porabiasz, to nie wyznasz miłości, ani nie pokażesz, że bardzo ci zależy. Ale masz szansę uzyskać odpowiedź i odbudować kontakt. Jeśli do tej pory nie była specjalnie wredna, to ci odpisze. A reszta zależy już tylko od ciebie, czy wystarczy ci odwagi, by zaproponować spotkanie.

Dodaj komentarz