Miłość i związki

4 sygnały, które świadczą o tym, że facet cię kocha

facet cię kocha

Prawdziwa miłość – szczęśliwi wszyscy, którzy jej doświadczają. Nie ma piękniejszego uczucia, niż szczera, głęboka miłość. Ale jak ją rozpoznać? Poznajcie 4 sygnały, które świadczą o tym, że facet cię kocha! Przekonaj się, czy to rzeczywiście miłość!

Darzy cię szacunkiem

Szacunek to jedna z podstawowych kwestii, bez której nie ma mowy o prawdziwej miłości. Mężczyzna powinien szanować nie tylko ciebie, ale także twoich bliskich, czyli przyjaciół i rodzinę. Jeśli dobrze cię traktuje i liczy się z twoim zdaniem, to idealny materiał na osobę, z którą można planować wspólne życie. Sposób traktowania drugiego człowieka jest bardzo ważny. Gdy w grę wchodzi szacunek, mamy pewność, że możemy zaufać i poczuć się bezpieczne przy kimś, kto nie traktuje nas przedmiotowo.

Ma dla ciebie czas

Wiele związków rozpada się przez brak czasu. Nie ma lepszego sposobu na poznanie siebie, niż znalezienie czasu, który można wspólnie spędzić. Facet, który zawsze znajduje dla ciebie czas, mimo swojej pracy i innych obowiązków, musi cię kochać. Inaczej nie zależałoby mu na takie poświęcenie. Przecież czas ten mógłby spędzić zupełnie inaczej, a coś ciągnie go do twojej osoby. Korzystaj z tych wspólnych chwili, które mogą przerodzić się w długie, szczęśliwe życie we dwoje.

Z dumą opowiada o tobie i twoich sukcesach

Faceci lubią chwalić się tym, co mają. Mężczyzna zakochany w kobiecie, będzie z dumą opowiadała o niej swoim bliskim. Najgorzej jest, kiedy facet nawet słowa nie piśnie o swojej dziewczynie, zupełnie, jakby się jej wstydził. Jednak załóżmy, że twój mężczyzna nie ma z tym problemu. Wręcz przeciwnie, docenia na forum twoją osobę, komplementuje i cieszy się z wszelkich sukcesów. Pęka z dumy, że ma u boku tak wspaniałą kobietę.

Stara się dla ciebie

miłośćTwój facet wcześniej miał problem z założeniem koszuli, a teraz ma ich w szafie kilka i z chęcią nosi? Przynosi ci kwiaty lub robi inne, drobne prezenty, by sprawić ci przyjemność? Stara się i robi to z miłości do ciebie. Takie zachowanie świadczy o uczuciu do drugiej osoby. Bez żadnych emocji nie staramy się zrobić na kimś dobrego wrażenia. Prawdziwa miłość motywuje do takiego działania. Pozostaje więc tylko, byś doceniła je całym sercem.

Katarzyna Antos

Komentarze

Irena

4 lata temu

Te cztery sygnały z pewnością świadczą o uczuciu. Ale są też inne, na które należy zwracać uwagę.
Dobrze jest przyjrzeć się mężczyźnie jak zachowuje się przy innych kobietach, czy stara się im zaimponować, czy też wynosi przy nich swoją partnerkę na wyżyny. Jak reaguje na ich kokieteryjne zachowanie, zaloty…

Zostaw komentarz