Miłość i związki

3 rzeczy, których nigdy nie powinnaś zmieniać dla faceta

dla faceta

Faceci facetami, dziś są, a jutro ich nie ma, jak mawiają niektóre kobiety. Istnieją takie kwestie, które absolutnie nie powinny podlegać generalnym zmianom. Skoro musimy się zmieniać dla mężczyzny, najwyraźniej nie potrafi on zaakceptować naszego prawdziwego ja. W związku z tym wyróżniłyśmy 3 rzeczy, których nigdy nie powinnaś zmieniać dla faceta. Chcecie je poznać?

Swojego wyglądu

Wyobrażasz sobie, że z niewinnej blondynki nagle zamieniasz się ognistą rudą? Dość drastyczna zmiana, prawda? Uwierz, że niektóre kobiety są gotowe na taki krok, a wszystko po to, by zadowolić faceta, spełnić jego oczekiwania. W wyglądzie można dokonać poprawek, jak makijaż, nowy strój czy zmiana uczesania, ale kobieta nigdy nie powinna zupełnie zmieniać wizerunku dla faceta. Jeśli cię kocha, to akceptuje cię w pełni. Nie musisz ścinać swoich długich włosów, czy chodzić w zielonym, bo tak chce twój facet. Wygląd to nieodłączna część charakteru człowieka, a motywacja w formie faceta nie jest najlepszą drogą do zmiany. Facet nie może oczekiwać od kobiety tego, że będzie chodzącym ideałem, który stworzył w swojej głowie. Kobieta to nie lalka, którą można ubierać i czesać według własnych upodobań. Po prostu bądź sobą.

Zainteresowań

Zapewne masz swoje pasje, rzeczy które robisz, bo sprawiają ci przyjemność i dają radość. Dlaczego miałabyś to zmieniać dla faceta? To twoje życie i twoje pasje. Nie rezygnuj z zainteresowań, bo jakiś mężczyzna ma o to pretensje. To niezwykle ważne, by nawet w związku ludzie mieli własne pasje. Dzięki temu ich relacja będzie ciekawsza, nie będą się sobą nudzić. Nigdy nie rezygnuj z tego, co kochasz, co daje ci prawdziwe szczęście. Skoro facet tego nie rozumie i nie akceptuje, być może nie jest dla ciebie. Zakochany w tobie mężczyzna powinien wspierać cię w tym, co robisz, a nie ograniczać czy wprowadzać jakieś zakazy. Nikt nie ma prawa rządzić twoim życiem, nawet najbardziej przystojny facet na ziemi.

Znajomych

kobietyMasz swoją paczkę znajomych. Facet, którego poznałaś również. Nikt nie gwarantuje, że wszyscy będzie się kochać i uwielbiać. Nie musicie. Ale facetowi mogą przeszkadzać twoje znajomości. Może nie podoba mu się, że tak dużo czasu spędzasz w towarzystwie przyjaciółek. Powody bywają różne. Jedno jest pewne, nie powinnaś rezygnować dla faceta ze swoich znajomych. Nie zostawisz przecież przyjaciół, bo twój mężczyzna nie przepada za jednym z nich. Szkoda wieloletnich znajomości, szczerych i wyrozumiałych ludzi, którymi się otaczasz. Facet nie musi uwielbiać paczki twoich znajomych, ale nie może cię od niej odciąć. Nie jesteś jego własnością i masz pełne prawo by mieć wokół siebie ludzi, których potrzebujesz, na których zawsze możesz liczyć. Nie zapominaj o tym, nawet w miłości.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz