Dzieje się Targi

23. Wrocławskie Targi Dobrej Książki

23-wroclawskie-targi-dobrej-ksiazki

Lubisz spędzać długie, zimowe wieczory z dobrą lekturą? W dniach 4-7 grudnia br. nie może zabraknąć cię na 23. Wrocławskich Targach Dobrej Książki, które odbędą się na Dworcu Głównym przy ul. Józefa Piłsudskiego 105.

To cykliczne wydarzenie ma miejsce co roku w pierwszej dekadzie grudnia. Wrocławskie Targi Dobrej Książki to prestiżowa impreza o charakterze kiermaszowo-promocyjnym, która ma na celu promowanie utworów o wysokich walorach literackich, artystycznych i typograficznych.

Organizatorzy zadbali o to, aby targi były imprezą atrakcyjną dla osób, które zdecydują się wziąć w nich udział. W programie przewidziano m.in. spotkanie autorskie z profesorem Wojciechem Kunickim, autorem książki „Od patriotyzmu do nacjonalizmu. Rok 1813 w Sobótce i jego rola w świadomości narodowej Niemców” (4 grudnia, godz. 15:00-16:00, stoisko Oficyny Wydawniczej Atut). Z kolei na 5 grudnia przewidziano spotkanie z Agnieszką Maciąg, czytelnicy „Smaku miłości” będą mogli poprosić autorkę książki o autograf (godz. 16:00, stoisko SIW Znak).

Anna Dymna to nie tylko utalentowana aktorka, ale przede wszystkim człowiek o ogromnym sercu, któremu bliskie są inicjatywy społeczne. Na 6 grudnia zaplanowano spotkanie z artystką oraz z Elżbietą Baniewicz, która pomogła aktorce napisać biografię. Na spotkanie zaprasza Wydawnictwo Marginesy do Sali F (godz. 11:30 – 12:30).

W ostatnim dniu targów będzie można poprosić Mariolę Pryzwan o podpisanie książki. W skład dorobku literackiego pisarki wchodzą następujące pozycje: „Tańcząca Eurydyka”, Anna German”, „Anna Jantar we wspomnieniach” (stoisko Wydawnictwa Marginesy 13:00-15:00).

Warto zaznaczyć, iż wyżej wspomniane spotkania stanowią tylko ułamek atrakcji, które czekają na gości targów.

Informacja prasowa

Komentarze (8)

elle@elle

8 lat temu

żałuje ze mam taki kawał drogi do Wroclawia ,u mnie to wyprawa na drugi koniec Polski a takie piękne miasto chętnie bym częsciej zagladała i tyle sie tam dzieje

Zostaw komentarz