Miłość i związki

13 części kobiecego ciała, które budzą fascynację mężczyzn

kobiece części ciała które kręcą facetów

Zapewne myślisz, że dla facetów liczą się tylko duże piersi i pupa a la Kim Kardashian. Spieszymy donieść, że jesteś w sporym błędzie. Części ciała, które lubią faceci, jest znacznie więcej. Poza tym dla wielu z nich ważniejszy od rozmiaru jest kształt i jędrność skóry. Przedstawiamy 13 części kobiecego ciała, które budzą fascynację mężczyzn.

Duże oczy

Nie od dziś wiadomo, że mężczyznom podobają się duże oczy. Jeśli ty posiadasz takowe, jesteś szczęściarą. Wystarczy wytuszować rzęsy i już wyglądasz rewelacyjnie. On nie potrafi oderwać wzroku od twoich oczu. Gorzej, gdy masz mniejsze oczy. Wówczas musisz sięgnąć po cielistą i ciemniejszą kredkę, aby zastosować prosty trik optycznie powiększający oczy.

Pełne usta

Nie chodzi o to, że masz wyglądać jak jamochłon po serii zastrzyków powiększających wargi. Mężczyznom podobają się naturalne, pełne usta. Nie zawsze oznacza to, że mają być wielkie. Średnie, ale kształtne, z wyraźnie zaznaczonym łukiem Kupidyna, też są sexy. Jeśli masz małe wargi, powiększ je optycznie błyszczykiem lub konturówką i szminką.

Wystające kości policzkowe

Jeśli masz widoczne kości policzkowe i ładnie zarysowane jabłuszka, to on z pewnością zwróci na nie uwagę. Możesz podkreślić swoje atuty różem lub różem i bronzerem. Od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na konturowanie czy efekt delikatnie zaróżowionego lica.

13 części kobiecego ciała, które budzą fascynację mężczyzn. Długa szyja

Długa, łabędzia szyja to niedoścignione marzenie wielu mężczyzn. Kobiety, które są szczupłe i mają długą szyję, wyglądają pociągająco, bowiem zachowują właściwe proporcje sylwetki. Krótka szyja sprawia, że nasza głowa zdaje wychodzić się z barków. Jeśli masz krótką szyję, unikaj golfów i bluzek z zabudowanym dekoltem.

Jędrne piersi

Nasi koledzy są zgodni. Nie tyle liczy się rozmiar biustu, co kształt i jego jędrność. Elastyczna skóra, piersi, które nie poddały się jeszcze wpływowi grawitacji i mieszczą się w dłoniach – tak brzmi opis idealnych sutków podawany często przez mężczyzn.  Zamiast więc marudzić, że potrzebna jest ci operacja plastyczna, kup dobry balsam do biustu, używaj go regularnie, pij dużo wody i zainwestuj w seksowną bieliznę.

Wcięcie w talii

Tym, co odróżnia kobiety od mężczyzn, jest wcięcie w talii. Jeśli je masz i jest ono dobrze widoczne, na pewno przyciąga męskie spojrzenia. Można być bardzo szczupłą albo nieco tęższą, ale najważniejsze są proporcje. Obwód w biuście powinien odpowiadać obwodowi najszerszej części bioder wraz z pupą. Natomiast talia powinna stanowić 0,7 obwodu najszerszej części bioder. Jeśli tak jest w twoim przypadku, to możesz zaliczyć siebie do kobiet o figurze klepsydry.

Kształtne pośladki

Nie musisz mieć pupy jak Kim Kardashian, aby twoje pośladki były dla niego seksowne. Ważniejszy jest bowiem kształt, tutaj każdy lubi co innego, oraz jędrność. Pośladki, na których gości pomarańczowa skórka, które są obwisłe i mało elastyczne, nawet jeśli są duże, nie będą tak atrakcyjne jak mniejsza, ale jędrna pupa w atrakcyjnym kształcie.

Długie nogi

Mężczyznom marzą się nogi sięgające nieba. W internecie można znaleźć tabelki z idealnym rozmiarem poszczególnych części ciała, stworzone w oparciu o twój wzrost, masę ciała i wielkość kości. Jeśli twoje nogi są dłuższe od idealnych wartości, to powinnaś często nosić sukienki, spódnice i szorty. Takie nogi warto eksponować, dodatkowo dodając sobie parę centymetrów poprzez buty na wysokim obcasie.

Szczupłe palce

Mężczyzn kręcą też szczupłe palce. Jeśli masz drobne dłonie z długimi, zgrabnymi palcami, to z pewnością nie umknie to męskiej uwadze. Tak jak paniom podobają się nieco większe dłonie u mężczyzn. Tak facetów kręcą drobne rączki pań.

Lekko widoczne kości miednicy

Wystające kości miednicy kręcą mężczyzn. Warto jednak pamiętać, iż istnieje różnica między szczupłą kobietą z wystającymi kośćmi miednicy a widokiem anorektyczki. Nie odmawiaj sobie jedzenia, by kości mocniej wystawały. To największa głupota.

Delikatnie widoczny obojczyk

To także kręci mężczyzn. Facetom podoba się wszystko to, co wskazuje na kruchość i drobność kobiety. Panowie lubią takie cechy, ponieważ w ich naturze leży otaczanie opieką słabszych istot. A drobna kobieta z delikatnie widocznym obojczykiem potrzebuje silnego, męskiego ramienia;)

Płaski brzuch

Płaski, szczupły brzuch podoba się mężczyznom. Jego właścicielka zazwyczaj jest drobna, a to oznacza, że zdrowo się odżywia i ma dobry materiał genetyczny. Zdrowe kobiety rodzą zdrowe dzieci. Tu podświadomie do głosu dochodzi biologia, która każe nam szukać najlepszych genów dla ewentualnego potomstwa.

Małe uszy

Mężczyznom podoba się wszystko to, co podkreśla odmienność kobiety. Drobne palce u dłoni, małe, nieodstające uszy – wszystko to budzi w nich instynkt opiekuńczy. A kobiety z kolei chcą czuć się bezpiecznie u boku mężczyzny.

Dodaj komentarz